Moda na stylistkę

Usługi profesjonalnej stylizacji zagościły u nas na dobre. Moda przyniesiona z innych krajów, np. USA, gdzie wielkie gwiazdy i małe gwiazdeczki mają swojego doradcę do spraw elegancji, sprawiła że mamy ochotę by ktoś o nas zadbał i dopieścił nasz wizerunek.
/ 25.04.2007 11:27
Usługi profesjonalnej stylizacji zagościły u nas na dobre. Moda przyniesiona z innych krajów, np. USA, gdzie wielkie gwiazdy i małe gwiazdeczki mają swojego doradcę do spraw elegancji, sprawiła że mamy ochotę by ktoś o nas zadbał i dopieścił nasz wizerunek.

Wiele pań uważa, że wyglądają dość dobrze i lubi siebie same, co pozytywnie wpływa na samoocenę, inne ubierają się fatalnie. Niektóre zaś chętnie ulegają wszelkim sugestiom garderobianym otoczenia. Zdarza się, że mamy wrodzony dobry smak i poczucie koloru, wtedy wybieramy intuicyjnie to, co dla nas najlepsze. Obojętnie w jakiej grupie się znajdujesz pomyśl, że możesz wyglądać jeszcze lepiej.

Niewiele jest rzeczy, które korzystniej wpływałyby na poczucie pewności siebie niż ubieranie się z klasą. Każda kobieta może wyglądać ładnie, niezależnie od wieku i figury. Nieważne czy nosisz rozmiar mini czy maksi. Stosując proste zasady odnajdziesz najwłaściwsze proporcje i kroje tworzące Twoją kolekcję, która będzie Cię zdobić. Stylistka zajmuje się nie tylko znanymi osobistościami, menagerami, konsultantami, ludźmi ze świata show biznesu i polityki. Potrzebna jest każdemu kto chce wyglądać ładnie, przebojowo i atrakcyjnie. Jeśli zastanawiasz się co na siebie włożyć lub kilka razy przebierasz się przed wyjściem, to przyda Ci się parę złotych rad i tego typu usługa.

Stylistka przeprowadzi analizę kolorystyczną, oraz powie Ci jakim jesteś typem urody, ponieważ kolory wspomagają naszą psychikę i ciało. Wyróżniamy: wiosnę, lato, jesień, zimę, a także dwa typy mieszane (typ zimny lato-zima, typ ciepły wiosna-jesień). Stylistka jest kompasem, który prowadzi po bezdrożach mody. Dopasuje stroje tak, by pasowały do figury, a sylwetka wyglądała optymalnie. Sylwetka, obrys Twojego ciała, będzie stanowić początek każdej rozmowy na temat ubioru. W ciągu naszego życia możemy przytyć lub schudnąć, ale kształt figury pozostaje niezmienny. Kompetentna osoba nie narzuci Ci własnego stylu, lecz pomoże znaleźć Twój styl indywidualny.

I najważniejsze, osoba ta przyjedzie prosto do Ciebie do domu. Możesz czuć się na luzie przymierzając i omawiając całą zawartość Twojej szafy. Dostaniesz szczegółowe rady - co z czym łączyć, czego się pozbyć. Stylistka dobierze dodatki do konkretnych strojów, a także wypisze Ci wszystkie rady dotyczące twojej figury, podpowie jaką biżuterię nosić do Twojego kształtu twarzy i jak poprawić żakiet, abyś wyglądała zgrabniej. Stylistka nie tylko omówi wszystkie części garderoby odpowiednie dla Ciebie, przygotuje również spis brakujących rzeczy i jeśli będziesz miała ochotę, pójdzie z Tobą na zakupy. Dobra stylistka ma stałe rabaty w wielu sklepach, współpracuje z krawcem, kosmetyczką i fryzjerem. Od Ciebie zależy jak daleko odważysz się dojść, możesz wiele skorzystać. Pomyśl choćby jak wyglądały wcześniej znane aktorki, zanim zajął się nimi ktoś odpowiedni…

Dziś nie musisz być uznaną sławą by skorzystać z usług profesjonalnej stylistki. Jest to usługa dostępna na każdą kieszeń, a może wpłynąć bardzo korzystnie na całe przyszłe Twoje życie i sukcesy jakie odniesiesz w życiu zawodowym i osobistym. Więc nie czekaj dłużej, umów się ze stylistką i rozkwitnij!

Izabela Jabłonowska, stylistka
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)