POLECAMY

Jak dobrać krótkie spodenki do swojej figury?

Uważasz, ze szorty są zarezerwowane wyłącznie dla młodych dziewczyn. Błąd! Ty też możesz je nosić.
Jak dobrać krótkie spodenki do swojej figury? fot. Fotolia
Wystarczy tylko, że dopasujesz długość nogawek i fason spodenek do swojej figury. To właśnie dzięki dobrze dobranym szortom możesz zatuszować dużą pupę, wyszczuplić optycznie uda i łydki, a nawet wydłużyć nogi o kilka centymetrów. Do dzieła!

Jeśli jesteś niska lub masz krótkie nogi

Postaw na króciutkie szorty sięgające do połowy uda. Najlepiej z podwyższonym stanem, który optycznie wydłuży nogi i sylwetkę.

Jeśli masz dużą pupę

Wybierz luźny fason szortów, które nie będą się opinały. Dzięki temu twoja pupa nie będzie rzucać się w oczy i wyda się optycznie mniejsza.

jakie szorty do jakiej figury

Jeśli masz muskularne uda

Najlepsze będą spodenki tuż przed kolana, o prostych nogawkach, prążkowane lub w niezbyt szerokie pionowe pasy. Mogą mieć wywijany mankiet.

Jeśli masz masywne łydki

Idealne będą te przed kolano w modnym, soczystym kolorze lub we wzór, który skupi uwagę odwracając ją od łydek.

jakie szorty do jakiej figury

Jeśli masz szerokie biodra

Sprawdź luźny fason z nieco szerszymi nogawkami układającymi się lekko w literę "A'' lub z pionowymi przeszyciami, które optycznie cię wyszczuplą. 

Zobacz jeszcze:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Nie jest to łatwa sprawa. Chodziłam swego czasu na wizaż i stylizację do szkoły policealnej i też tam mieliśmy taki temat. No cóż, nie każda kobieta dobrze wygląda w krótkich spodenkach, ale faktycznie jak się dobrze dobierze model to może to nieźle wyglądać.