POLECAMY

Kariera białej koszuli

Biała koszula to obowiązkowy element każdej szafy. Kochamy ją za to, że jest uniwersalna i pasuje niemal na każdą okazję.
Kariera białej koszuli fot. FREE
Gdy nie mamy czasu, żeby zastanowić się, co na siebie włożyć, śmiało możemy postawić na naszą „białą przyjaciółkę”. Możemy zestawić ją nawet z prostymi jeansami i będziemy wyglądać wspaniale.

Nie wymaga dodatków ale potrafi też dobrze komponować się z innymi elementami stroju czy biżuterii. Niezawodna, wybawi nas z każdej modowej opresji. Dzięki niej możemy zaoszczędzić nasz czas i pieniądze, nie musimy biegać po sklepach w poszukiwaniu nowych okazji. Biała koszula ma sto twarzy i codziennie się zmienia, a my wraz z nią.

Przyjaciółka na cały tydzień
Biała bluzka kiedyś źle nam się kojarzyła. W szkole przymuszano nas do wkładania jej aby celebrować przeróżne podejrzane święta i inne wyjątkowe okoliczności. Ale czasy nudnych akademii na cześć oraz nudnej, białej bluzeczki w jednym fasonie, dawno przeminęły.

Dziś możemy znaleźć każdy, najdziwniejszy nawet krój tej koszuli, jaki tylko przyjdzie nam do głowy. Możemy bawić się wariacjami na temat białej bluzki przez cały tydzień i nigdy się nie znudzić. W poniedziałek może być sukienką-szmizjerką, przewiązaną w pasie i zestawioną ze szpilkami, we wtorek białą tuniką z drobnymi kryształkami, noszoną do legginsów. W środę zapragniemy asymetrycznej z żabotem, połączonej z granatowymi jeansami i wysokimi oficerkami. W czwartek zamienimy ją na haftowaną białą bluzkę w stylu vintage a w piątek na klasyczną białą koszulę, którą okrasimy sznurem pereł i ogromnym męskim zegarkiem. W połączeniu z błyszczącymi czarnymi rurkami, nada się idealnie na wielkie wyjście lub mniejszy bankiecik. W chłodny jesienny weekend, możemy otulić się za dużą, męską koszulą naszego partnera lub sprawić sobie własną, typu oversize. W tak przyjemnym stroju możemy zostać w łóżku z ciekawą lekturą przez cały dzień i odpocząć od codziennego stresu i tempa.

Elegancja, tolerancja
Biała koszula jest mistrzynią prostoty i niewymuszonej elegancji, która zawsze i wszędzie będzie mile widziana. Magia bieli doda ci szyku i prezencji, podkreśli urodę, rozświetli twarz, i będzie doskonałym tłem dla wszelkich innych kolorystycznych kompozycji. Tolerancyjna jak żadna inna, nie boi się żadnych wzorów, deseni, kolorów czy dodatków. Toleruje spodnie, spódnice, lub sama jest świetną sukienką. Będziesz w niej zawsze wyglądać świeżo, młodo i pogodnie, bo biel odejmuje lat i dobrze wpływa na twój nastrój. Zabłyśniesz w niej i w pracy i na przyjęciu. Królowa każdej szafy, nie ma sobie równej wśród koszul.
Adriana Klos jest psychologiem i psychoterapeutą z Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju "Strefa Zmiany" . Pracuje z osobami, które: doświadczają lęków, depresji i obniżonego nastroju, zaburzeń jedzenia oraz psychosomatycznych, mają problemy w relacjach z innymi, znajdują się w sytuacji kryzysu ( np. w związku lub w pracy), wychowały się w rodzinach dysfunkcyjnych np. w rodzinie alkoholowej.
 Prowadzi również treningi i warsztaty rozwojowe, grupy wsparcia, terapię par oraz DDA.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)