Jak zwęzić spodnie w pasie bez maszyny? 5 sposobów, które uratują każdą stylizację

Jak zwęzić spodnie w pasie bez maszyny?
Spodnie za luźne w talii? Pomocną dłoń wyciągnęła TikTokerka @bobrownn, zdradzając 5 niezawodnych sposobów na węższe spodnie bez szycia. Potrzebne ci będą tylko drobne gadżety, które na pewno masz w szufladzie. Sprawdź, jak szybko zwęzić spodnie w pasie bez maszyny.
/ 15.03.2023 05:19
Jak zwęzić spodnie w pasie bez maszyny?

Zazwyczaj większość z nas ma ten sam problem — spodnie, które idealnie leżą na pupie i na udach, są za luźne w talii. Oczywiście, możemy sięgnąć po pasek, ale nie zawsze pasuje on do stroju i nie każda z nas ma go w swojej szafie. Często jest też tak, że spodnie świetnie układają się w sklepie, ale podczas chodzenia rozciągają się. To wina zbyt elastycznego materiału. Co wtedy zrobić i jak je uratować? Z pomocą przychodzi TikTokerka Bo Brown @bobrownn, która zdradziła nam 5 trików na takie awaryjne sytuacje. Jej samouczki mają tysiące wyświetleń i polubień, i jak możemy przeczytać w komentarzach — uratowały stylizacje wielu dziewczyn.

Jak zwęzić spodnie w pasie bez maszyny?

Pierwsza opcja nie wymaga od nas dodatkowych akcesoriów i świetnie sprawdzi się, gdy musimy za chwilę wyjść z mieszkania i nie mamy czasu na przebranie. Wystarczy przełożyć przez pierwszą szlufkę po lewej stronie guzik i zapiąć normalnie spodnie. 

@bobrownn How to fix a TOO BIG JEANS/PANTS 😱 GIRLS!! Save for later for daily #fashionhacks & #stylingtips ❤️‍🔥 #jeanshacks #toobigjeans #pants #womenswear ♬ ALL THE THINGS SHE SAID X INDUSTRY BABY - ALTÉGO

 

Drugi sposób polega na zawiązaniu ozdobnej apaszki z tyłu spodni. Nie tylko będą idealnie dopasowane, ale też cała stylizacja będzie wyglądać bardzo stylowo. Kolorową, dłuższą chustkę, możesz też przełożyć przez wszystkie szlufki i wykorzystać jako pasek.

@bobrownn HOW TO FIX: TOO BIG JEANS GIRLS 👖😱 Save for later & hit the + for daily #stylingtips & #fashionhacks 💗 #jeanshacks #toobigjeans #pants #womenswear ♬ ALL THE THINGS SHE SAID X INDUSTRY BABY - ALTÉGO

 

Jeszcze inne sposoby na zwężenie spodni w pasie bez szycia? Uratujesz je związując szlufki gumką, spinając wsuwką do włosów lub jeśli twoje materiałowe spodnie zapinane są na metalowy zatrzask — wykorzystać agrafkę. Zobacz, jak dokładnie to zrobić:

@bobrownn TOP 3 HACKS FOR A TOO BIG PANTS/JEANS 👖 SAVE FOR LATER & hit the + for daily #fashionhacks & #jeanshacks ❤️‍🔥 #womenswear #pantshack #toobigjeans #top3 ♬ ALL THE THINGS SHE SAID X INDUSTRY BABY - ALTÉGO

 

Czytaj także:
Jak ozdobić buty: 6 najlepszych pomysłów na zmianę designu
Dekatyzowane jeansy - jak je zrobić samodzielnie w domu?

Redakcja poleca

REKLAMA