jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną fot. FREE Imax/Tree

Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną - Porady stylistyki

Sprawdźcie nasze porady!
Joanna Mroczkowska / 03.06.2015 08:34
jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną fot. FREE Imax/Tree

Wiosna to czas zmian dlatego pewnie wiele z was planuje zmiany zawodowe. W związku z tym mamy dla was kilka porad, które ułatwią wam kontakt z potencjalnym pracodawcą. Na każdą rozmowę kwalifikacyjną proponujemy koszule. Jest to najpewniejsza opcja, a w zależności od charakteru pracy możecie wybrać wzór, kolor i tkaninę, z której jest zrobiona.

Jeśli startujecie na stanowisko związane z działką kreatywną możecie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Mocny kolor czy print sprawi, że będziesz wyglądać modnie, stylowo, a twój przyszły szef będzie wiedział, że ma do czynienia z osobą pewną siebie i swojego stylu.

Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?

jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną
fot. FREE Imax/Tree

Jednak podstawowym wyborem na rozmowy o pracę powinna być biała koszula. Wiadomo, że to banalne rozwiązanie jednak pamiętajcie, że niezawodne jak mała czarna na randce. W sklepach możecie znaleźć mnóstwo fasonów koszul w tym kolorze. A do tego także połączenie nie musi być tak przewidywalne jak wam się wydaje. Biała koszula ze spodniami chinosami, ołówkową spódnicą czy tą rozkloszowaną prezentuje się świetnie. Widać to doskonale na pokazie DAKS (zdjęcia powyżej).

Pamiętajcie, ze niezależne na jakie stanowisko aplikujecie musicie wyglądać schludnie. Może być skromnie, bez zbędnych dodatków, ale czysto. Lepiej postawić na ponadczasową klasykę niż wygłupić się z czymś krzykliwym i nie na miejscu.

Wszystkim życzymy stylowych i przede wszystkim udanych rozmów o pracę! :)

Więcej mody w klasycznej formie: