Jak się modnie ubrać - Trendy sezonu - Styl Chanel

jak modnie się ubrać fot. FREE Imax/Tree
Sprawdźcie nasze stylizacyjne tipy
Joanna Mroczkowska / 09.06.2015 07:05
jak modnie się ubrać fot. FREE Imax/Tree

Styl Chanel od niemal wieków kopiują kobiety na całym świecie. Niekiedy nie zdając sobie z tego sprawy. Słynne tweedowe garsonki, pikowane torebki na łańcuszku czy sznury sztucznych pereł to tylko niektóre z przykładów. Jednak jeśli się inspirować to największymi! Dlatego mamy dla was pomysł jak się modnie ubierać nie tylko latem 2015.

Proponujemy oczywiście total looki i zestawy w stylu, który umiejętnie kontynuuje Karl Lagerfeld, dyrektor kreatywny domu mody Chanel. Zatem jak to zrobić?

Jak modnie się ubierać w stylu Chanel?

jak modnie się ubrać
|pokaz Chanel lato 2015 - fot. FREE Imax/Tree|

Chanel od zawsze proponuje dopasowane do siebie komplety. Nieważne czy jest to wzór czy kolor ważne by poszczególne elementy stroju pasowały do siebie przynajmniej niewielkim akcentem - jak lamówka, czy guziki. W sklepach znajdziecie mnóstwo ubrań, które po połączeniu stworzą fantastyczny total look. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Karl Lagerfeld proponuje np. body w paski, sweter w paski a nawet buty ozdobione tym printem. W sytuacji codziennej spokojnie możemy zrezygnować z dopasowanych butów. :)

jak się modnie ubrać
|pokaz Chanel lato 2015 - fot. FREE Imax/Tree|

Jeśli total looki wam nie odpowiadają i zastanawiacie się jak modnie się ubrać pomyślcie o dodatkach w stylu Chanel. Do zestawu bluzka lub golf + kardigan dorzućcie sznury pereł. Nada to stonowanej stylizacji nonszalancji i chanelowskiego szyku. Jeśli podoba się wam styl marki pomyślcie również o zainwestowaniu w garnitur w stylu lat 70. (Cara Delevingne - zdjęcie powyżej). Podoba się wam?

Więcej mody na lato 2015:

Redakcja poleca

REKLAMA