Gwiazdy w czarnym garniturze - kto wygladał lepiej

Gwiazdy w czarnym garniturze fot. ONS.pl
Która stylizacje się wam podoba?
Karolina Kalinowska / 08.12.2017 10:04
Gwiazdy w czarnym garniturze fot. ONS.pl

Gwiazdy zazwyczaj wybierają ekstrawaganckie stylizacje, którymi starają się zaskoczyć, pokreślić kobiece kształty lub wywołać dyskusję. Jednak w tym modowym szaleństwie można znaleźć kilka wyjątków.

Piękna Ania Starmach w niebieskiej sukience za 99 zł. Wiemy, gdzie ją kupicie!

Klaudia Halejcio i Grażyna Torbicka w czarnym garniturze

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że te gwiazdy są zupełnie inne, a zestawienie ich razem jest totalnie bez sensu. W pewnym sensie się z wami zgadzamy! Jednak po chwili można zauważyć, że przecież obydwie panie są bardzo podobnie ubranie. Podstawą ich stylizacji jest czarny garnitur, który (jak widać na załączonym obrazku) jest odpowiedni dla kobiety w każdym wieku. Przecież Grażyna Torbicka to dojrzała i piękna kobieta, a Klaudia Halejcio młoda piękność, która doskonale zna swoje atuty.

58-letnia Grażyna Torbicka postawiła na klasykę. Elegancki garnitur uzupełniła kopertówką i szpilkami w tym samym kolorze. Do tego dodała masywny naszyjnik i bardzo modne kabaretki. Prosta fryzura i delikatny makijaż to jedynie przysłowiowe wisienki na torcie!


fot: ONS.pl

27-letnia Klaudia Halejcio postawiła na nowoczesny garnitur. Charakterystyczne rękawy rzucają się w oczy i definiują całą stylizację. Całość dopełniają elastyczne botki w kolorze intensywnej czerwieni i elektryzujący makijaż. Przyznamy szczerze, że ciężko oderwać od niej wzrok.


fot: ONS.pl

Która stylizacje jest według was lepsza? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Piękna gwiazda młodego pokolenia w modnych botkach z sieciówki. Mogą być wasze za 159 zł!

Redakcja poleca

REKLAMA