POLECAMY

Na celowniku stylisty: Stylizacje na Eska Music Awards 2013

Poznaj oceny polskich gwiazd na Eska Music Awards!
Na celowniku stylisty: Stylizacje na Eska Music Awards 2013 fot. ONS

W minioną sobotę, miasto Szczecin przyciągnął tłum gwiazd i celebrytek na galę Eska Music Awards 2013. Była to świetna okazja aby w ten upalny wieczór zaprezentować się jak najlepiej, zarówno na scenie jak i poza nią. Najwięcej nagród zdobyła ulubienica młodego pokolenia Ewelina Lisowska, a także Margaret, dzięki swojemu debiutanckiemu singlowi. A jak poradziły sobie dziewczyny jeżeli chodzi o ich stylizacje? Która zachwyciła, a która pomyliła imprezę?

Margaret, ocena 5/5

Ta młoda piosenkarka udowodniła już, że ma talent i głowę do interesu. Zawsze potrafi świetnie dobrać stylizacje do okazji. Na Eska Music Awards wyglądała zjawiskowo, a przy tym bardzo naturalnie. Błyszcząca tunika i kozaki do połowy uda marki Simple CP to świetna alternatywa na taką imprezę. Do tego podkreślający makijaż oczu i rozpuszczone fale były idealnym uzupełnieniem.

Plus: makijaż i włosy
Minus: brak
Detal: skórzane kozaki

Ewelina Lisowska, ocena 2/5

Mam ogromny szacunek do twórczości i talentu Eweliny, mimo, że to zupełnie nie moja estetyka. Niestety jeżeli chodzi o styl to bardziej przypomina mi postać z japońskiej kreskówki. Kontrasty są bardzo modne w ubiorze, ale nie w urodzie. Blada cera i kruczoczarne farbowane włosy to już zbrodnia, która dała efekt peruki. Co do stylizacji to uważam, że ogrodniczki i T-shirt można ubrać na plażę, a nie na scenę. Na pozytywną uwagę zasługują w tej stylizacji buty.

Plus: buty
Minus: włosy, ogrodniczki
Detal: buty

Ada Fijał, ocena 3/5


 
Ada w roli prowadzącej zawsze dobrze się sprawdza, nawet przy tak dużej imprezie. Co do drugiej stylizacji aktorki tego wieczoru to mam wrażenie, że została mocno przekombinowana. Srebrne frędzle (H&M) u góry i czarne na dole spódnicy to już za dużo jak na jedną sylwetkę. Ada w ten sposób zasłoniła swoje piękne nogi i zaburzyła proporcje. Na uwagę zasługuje makijaż, naturalna fryzura oraz dodatki (bransoletka i buty).

Plus: makijaż i włosy
Minus: za dużo frędzli
Detal: bransoletka i buty

Honorata Honey Skarbek, ocena 4/5

Oto przykład jak w ciągu ostatniego roku Honey z dziewczynki zamieniła się w seksowną kobietę. Nowa fryzura wokalistki bardzo korzystnie wpłynęła na jej urodę. Do tego piękna opalenizna i naturalny makijaż to strzał w dziesiątkę. Skórzana sukienka z paskiem świetnie podkreśliła jej figurę i pokazała długie nogi. Jeszcze większe wrażenie zrobiłaby usuwając pióra wystające spod niej.

Plus: włosy, makijaż, figura
Minus: pióra
Detal: pasek, buty

Angelika Fracht, ocena 1/5


 
Szczerze przyznam, że kompletnie nie wiedziałem kim jest ta dziewczyna, ale rozbawiła mnie do łez. Uczestniczka drugiej edycji Top Model bardzo lubi rewiowe klimaty. A może tym razem urwała się z jakiegoś wesela. W stylizacji tej pani wszystko jest na nie, ale przynajmniej można się nieźle ubawić widząc satynę, falbany i świecidełka w jednej kreacji.

Plus: brak
Minus: zabrakłoby miejsca
Detal: brak
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)