Włosy cream soda - dla kogo i jak wyglądają

Trzy dziewczyny fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Na jego punkcie oszalały kobiety na całym świecie.
Małgorzata Machnicka / 27.10.2017 07:11
Trzy dziewczyny fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Każdy sezon to nie tylko nowe trendy w strzyżeniu, ale także nowe tendencje w koloryzacji. Tej jesieni styliści fryzur stawiają na kolor cream soda. Co kryje się pod tą nazwą? Neutralny odcień blondu z elementami cielistego oranżu. Gwiazdy już zdążyły pokochać ten trend! Skusiła się na nią Gigi Hadid, Hailey Baldwin oraz Elsa Hosk.

Odżywka do włosów za 6 złotych? To hit wśród blogerek!


Ta cieplejsza wersja blondu to odpowiedź na chłodną, jednowymiarową platynę, która rządziła przez ostatnie sezony. Cream soda zawdzięcza swoją nazwę stylistce gwiazd z Los Angeles, Elisabeth Moss, która użyła tego określenia w jednym z wywiadów. Nawiązuje do popularnego, amerykańskiego napoju gazowanego o smaku waniliowym.

Dobra wiadomość jest taka, że mogą sobie na nią pozwolić zarówno blondynki jak i brunetki. Cream soda nie jest ani miodowy ani platynowy. Włosy w tym kolorze mają neutralną tonację - ani zbyt chłodną, ani zbyt ciepłą, dzięki czemu świetnie harmonizują z większością typów urody. Kolor jest świeży i świetlisty, więc odejmuje lat i sprawia, że wyglądamy na bardziej wypoczęte. Często występuje w wersji z delikatnymi pasemkami, które sprawiają, że zyskuje większą głębię.

Zerknijcie na najciekawsze fryzury w kolorze cream soda. Która podoba wam się najbardziej?

4 powody, dla których strzyżenie na gorąco jest lepsze od tradycyjnego

 

O N T R E N D 》 》 》 C R E A M S O D A H A I R Liz came in yesterday wanting a fall hair color that was right on trend. We decided something that was Demi- permanent would be a great choice for her. With a demi its a non commital color. It gives you free reign to change your hair color at your next reservation! I think Cream Soda hair was a great choice! We loved our outcome! Base #pmshinesxg 7nb=7nn=6/8g 10 vol Lowlights #pmshinesxg 8wb=8nb 10 vol Preserved highlights with 10wb #studiobesalon #fortcollinshairstylist #fortcollinssalon #hairbykas #csu #noco #nocohair #handpainted #fallhair #bronde #creamsodahair #creamsoda #fallblonde #iheartpm #paulmitchellus #hairinspo #nofilter #coloradohairstylist #brondebalayage

Post udostępniony przez Kassi R (@studiobesalon_kassir)

Redakcja poleca

REKLAMA