Szampon rozjaśniający włosy z rumiankiem delikatnie zmieni ich kolor. Sprawdź!

Rumianek to znany od wieków, zdrowy sposób na delikatne rozjaśnianie włosów. Teraz dodaje się go do szamponów rozjaśniających!
Joanna Futkowska / 18.10.2018 22:00

Szampon rozjaśniający włosy z rumiankiem to świetny wynalazek dla blondynek –  i to zarówno tych naturalnych, jak i tych farbowanych. Nie niszczy włosów, tak jak farby, a nadaje im rozświetlony odcień  i – używany systematycznie –  delikatnie je rozjaśnia, nadając im naturalny, słoneczny kolor. 

Najlepsze szampony dla blondynek!

Szampon rozjaśniający z rumiankiem – dlaczego warto go używać?

Rumianek stosowały do rozjaśniania włosów już nasze babki. Rumiankowe płukanki to był ich sposób na słoneczne refleksy na blond włosach. Ale rumianek ma działanie rozjaśniające. Nadaje też im połysk i miękkość. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne dlatego mycie włosów zawierającymi go kosmetykami przynosi dodatkowe korzyści.

Teraz rumianek dodaje się do myjących specyfików, często w połączeniu z innymi rozjaśniającymi składnikami. Wybraliśmy dla was 5 szamponów rozjaśniających włosy, których składnikiem jest rumianek. Znajdziesz je w naszej galerii!

Nie dla brunetek!

Szampon rozjaśniający włosy to wynalazek tylko dla blondynek, bo nie daje żadnych efektów na ciemnych włosach. Może zmienić delikatnie ich ton, ale najczęściej efekt nie jest widoczny. Dlatego jeśli nie jesteś blondynką, nie licz na to, że szampon rozjaśniający zmieni kolor twoich pasm.

Więcej na temat kosmetyków do włosów:
Twoje włosy potrzebują kuracji? Oto 4 odżywki z aloesem, które możemy polecić
Suchy szampon Rossmann. 6 rewelacyjnych kosmetyków, które dostaniesz w tej sieciówce.

Redakcja poleca

REKLAMA