Sposoby i preparaty na wypadanie włosów

Twoje włosy potrzebują regeneracji? Zobacz jakie produkty na wypadanie włosów dla Ciebie przygotowałyśmy.
W ostatnim czasie zauważyłaś, że Twoje włosy wypadają garściami? Spokojnie, po wakacjach są one bardzo osłabione. Wypadanie włosów jest normalnym etapem w ich rozwoju. Dopiero kiedy zauważysz, że liczba ta wzrasta, a na Twojej szczotce zostaje ich zbyt wiele, nie zwlekaj zacznij  działać!

Powodów wypadania włosów może być wiele. Zła dieta, ciąża, hormony, silny stres. Problem najczęściej dotyczy mężczyzn, ale my też często narzekamy na wypadanie włosów. Niestety stosowanie niektórych leków też nie działa dobrze na nasze włosy. Możesz domowym sposobem wcierać w skórę głowy oliwę. Działa na suche, zniszczone włosy. Dobry jest też tonik z tataraku, który hamuje wypadanie włosów i pobudza ich porost.
Natomiast w aptekach dostępne są rozmaite kuracje, które skutkują w przypadku początkowego stadium wypadania włosów. Możesz sięgnąć po  środki do użytku zewnętrznego czyli odżywki, suplementy diety i szampony. Jeśli zauważyłaś, że gubisz naprawdę sporą ilość włosów niezwłocznie udaj się do lekarza.
Zobacz nasz wybór produktów, które pomogą Ci zregenerować i odżywić włosy! 
Tagi: włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/5 lat temu
czy ktoś słyszał o zimnym laserze na podczerwień? ponoć ma dobre działanie na włosy?
/5 lat temu
mało skuteczne-choć działa
/5 lat temu
Polecam panstwu szmppon przeciw wypadaniu wlosow firmy Kossewll:)Wzbogacony w witaminy i skladniki aktywne w celu zwalczania wypadania wlosow oraz stymulacji cebulek wlosow do ich wzrostu:)A takze moge polecic serum rzeciw wypadaniu wlosow,jego aktywne skladniki poprawaiaja mikokrazenie skory glowy i stymuluja aktywnosc komorkowa u nasady wlosow :)
POKAŻ KOMENTARZE (4)