kobieta fot. Adobe Stock

Remington-Curl&Stright

Stylizacja włosów jeszcze nigdy nie była tak prosta! Sprawdź!
kobieta fot. Adobe Stock

Z zazdrością patrzysz na hollywodzkie loki gwiazd i celebrytów? A może podziwiasz idealnie proste włosy koleżanek z pracy? W swojej łazience masz mnóstwo przyrządów do stylizacji, ale nie jesteś zadowolona z efektów? Jeśli marzysz o perfekcyjnej fryzurze, to mamy dla ciebie prawdziwy hit, dzięki któremu raz na zawsze zapomnisz o niesfornych lokach lub niedokładnie wyprostowanych włosach!

2w1 czyli spełnienie porannych marzeń

Znasz to uczucie, gdy rano spędzisz godzinę w łazience, stylizując swoje włosy, a po przyjeździe do pracy wyglądasz tak, jakbyś rano nie miała okazji spojrzeć w lusterko? A może kręcisz włosy na prostownicy lub na lokówce, ale nie jesteś zadowolona z efektów? Twoje loki są niesforne, każdy zakręcony w inną stroną, a do tego szybko się rozprostowują, tworząc nieład na głowie? Znamy to!

A może codziennie rano prostujesz włosy, spędzając w łazience 20 minut? Efekt? Wystarczy, że wyjdziesz na zewnątrz i całe twoje starania idą na marne...

Remington

Na szczęście to już przeszłość. To już koniec z mnóstwem urządzeń do stylizacji! Jak się okazuje, wystarczy jedno, które sprawdzi się zarówno do prostowania, jak i do tworzenia pięknych loków. Co to takiego? Chodzi o prostownicę 2w1 Curl & Straight Confidence Od Remington

 

Prostownica 2w1 Curl & Straight Confidence od Remington

Remington

To wyjątkowe urządzenie do stylizacji włosów, które pokochasz już od pierwszego użycia! Czym się wyróżnia? 

Intuicyjność - prostownica umożliwia precyzyjną stylizację. Wszystko dzięki skręconym płytkom, które ułatwiają stylizację po obu stronach głowy!

Szybkość - urządzenie jest niezwykle szybkie, a badania Remington pokazują, że prostownica Curl & Straight Confidence od Remington pozwala na stworzenie loków 2 razy szybciej, niż tradycyjna lokówka tej marki. 
Co najlepsze - urządzenie jest gotowe do użycia w 30 sekund, możesz więc szybko stworzyć wybraną stylizację.

Skuteczność - prostownica 2w1 Curl & Straight Confidence od Remington wyprostuje twoje włosy już po pierwszym przeciągnięciu.

Ochrona - zaawansowane, ultra gładkie płytki ceramiczne z domieszką antystatycznego turmalinu ochronią twoje włosy i dodadzą im blasku!

Spersonalizowanie - cyfrowy wyświetlacz z 5 ustawieniami temperatury w zakresie od 150° do 230° pozwala wybrać optymalną temperaturę dla włosów. 

A ty, zamieniłabyś swoje urządzenia do stylizacji włosów na prostownicę 2w1 Curl & Straight Confidence od Remington?

Materia powstał przy współpracy z marką Remington