POLECAMY

Podziel się sekretem pięknych włosów z przyjaciółką, czyli... ze swoją mamą!

Brytyjskie badania ankietowe wykazały, że pomimo obietnic, 4 na 10 kobiet nie jest w stanie dochować tajemnicy. Oczywiście, podchodzimy do tych statystyk z dystansem... Są informacje, które trzeba (lub warto) zachować tylko dla siebie, ale jeśli chodzi np. o polecanie godnych zaufania kosmetyków bliskim osobom, dyskrecja wcale nie jest wskazana. Wręcz przeciwnie! Dzielenie się rekomendacjami dotyczącymi produktów pielęgnacyjnych, które uwielbiasz i które są naprawdę skuteczne, to wyraz troskliwego zainteresowania, który Twoja najlepsza przyjaciółka na pewno doceni. My, kobiety mamy silnie wykształcony "gen rozmowy" – uwielbiamy spotkać się i rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać...  –  "porozmawiajmy" więc o relacjach córka-mama i o dobrych kosmetykach do włosów!
Podziel się sekretem pięknych włosów z przyjaciółką, czyli... ze swoją mamą! fot. materiały prasowe

Najlepsza Przyjaciółka

60% kobiet (córek) uważa, że matka jest ich najlepszą przyjaciółką. Niemal 1/3 dziewczyn na pytanie "Kogo cenisz najbardziej" odpowiedziało: "mamę"**. Do tych statystyk już nie podchodzimy z dystansem. Jesteśmy z nich dumne i cieszymy się, że więcej niż połowa z nas tak właśnie postrzega relacje ze swoimi mamami – zwłaszcza, że wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki!

Mamy coś dla Mamy (i córki!)

Jeśli poszukujesz odpowiedniego prezentu na Dzień Matki, to podpowiadamy, że firma L’biotica stworzyła nową linię BIOVAX Opuntia Oil & Mango, gwarantującą lipidową odbudowę pasm. Przyczyną ubytku lipidów we włosach są zabiegi termiczne (stylizacje z użyciem suszarki lub prostownicy), ale także proces biologicznego starzenia się – stąd seria ta jest idealna zarówno dla młodszych kobiet, jak i ich mam. Warto poznać właściwości produktów z nowej linii Opuntia Oil & Mango, zawierających 87% składników pochodzenia naturalnego.

Jaka córka, taka matka?

Pamiętasz czasy, kiedy pożyczałaś od swojej mamy buty, ciuchy – najpierw przebierając się za księżniczkę, potem idąc na pierwszą randkę, czy szkolną dyskotekę? Pamiętasz, jak próbowałaś tych samych kosmetyków – jako nastolatka korzystając po kryjomu z jej zasobów, a potem kupując identyczne produkty za własne, po raz pierwszy zarobione pieniądze? Tym razem Twoja kolej – zainspiruj mamę lipidową odbudową włosów, opartą o składniki pochodzenia naturalnego. Jeśli jeszcze nie miałaś okazji odkryć sekretu pięknych włosów – wypróbować szamponu, maski, odżywki 7w1 lub balsamu z serii BIOVAX Opuntia Oil & Mango – możesz to zrobić właśnie razem z mamą. Podaruj jej i sobie owocową pielęgnację pasm z unikalnym kompleksem LipidFX regenerującym strukturę zniszczonych i bardzo zniszczonych włosów, składającym się z oleju z nasion opuncji, masła mango oraz ceramidów. 
 
Mamy naprawdę wzorują się na córkach – z czułością i uwagą słuchają ich sugestii dotyczących wizerunku oraz pielęgnacji. Wyniki badań pokazują, że mamy mają też podobne gusta, jeśli chodzi o brandy: 55% matek deklaruje, że używają podobnych kosmetyków, a 36% przyznaje, że lubi te same marki co córki**. Mamo, wypróbuj ten kosmetyk oznacza mamo – chcę byś była zadbana, piękna i czuła się młodo. Chcę dla Ciebie dobrze. Troszczę się. Ty i mama, podczas wspólnego "dnia dla siebie", możecie odkryć sekret pięknych włosów i cieszyć się w pełni zregenerowanymi, nawilżonymi, lśniącymi pasmami. A może powiecie o wspólnym sekrecie także babci :)?
Nowa seria BIOVAX Opuntia Oil & Mango jest dostępna w aptekach, sieciach HEBE, 
SUPER-PHARM, Drogeriach Natura oraz w e-sklepie biutiq.pl
 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/11 miesięcy temu
ja swojej mamie zafundowałam w tym roku z okazji jej święta zestaw kosmetyków do włosów INOAR :) sama nosiła się z zamiarem ich zakupu, ale jakoś nigdy nie było okazji. Aż wreszcie ja je zakupiłam :) jest zachwycona!
/11 miesięcy temu
Ja kupiłam maskę, może nie dla mamy bo mam dla niej inny prezent ale dla siebie, i jest boska <3
/rok temu
Zawsze pamiętam o mamie, nawet bez okazji. Pamiętam czasy, jak malowałam się jej szminką i zakładałam jej szpilki. Teraz, gdy mogę tylko sprawić jej przyjemność, nawet się nie zastanawiam. Często stosujemy podobne kosmetyki przeznaczone dla różnego wieku. Co innego kosmetyki do włosów, tutaj mamy takich samych ulubieńców. Od kilku lat w naszej łazience stoją maski Biovax. Obie jesteśmy z nich zadowolone.