Pagenta to najmodniejszy kolor włosów na jesień

Dziewczyny fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Sprawdź, czy będzie ci w nim do twarzy.
Małgorzata Machnicka / 13.11.2017 13:55
Dziewczyny fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Jeśli myślimy o najmodniejszej fryzurze sezonu, mamy na myśli już nie tylko strzyżenie, ale także koloryzację, która stała się nieodłącznym elementem fryzjerskich trendów. Na całe szczęście styliści nie proponują jednego rozwiązania dla wszystkich kolorów włosów. Całkiem niedawno pisałyśmy o najmodniejszej koloryzacji dla blondynek. Teraz przyszedł czas na coś dla wszystkich szatynek i brunetek.

Cream soda to najmodniejszy kolor dla blondynek!

Pagenta - najmodniejszy kolor włosów dla brunetek na jesień 2017

Pagenta stanowi połączenie dwóch kolorów - purpury oraz magenty (mocnego różu). Odcień stworzył Jamie Sea, stylista fryzur z Connecticut. Jamie twierdzi, że żeby kolor był naprawdę intensywny to ciemne włosy trzeba dodatkowo rozjaśnić, a po koloryzacji nie myć ich przez dwa-trzy dni, ponieważ wszystkie barwniki na bazie czerwieni wypłukują się z włosów najszybciej

Pagenta na włosach - dla kogo?

Oczywiście z jasnych powodów odradzamy ją blondynkom o jasnej karnacji. U brunetek i szatynek sprawdzi się natomiast znakomicie. Jeśli nie chcecie farbować całych włosów, możecie w tym wypadku wykorzystać ombre i poddać koloryzacji same końcówki. Zachęcamy do eksperymentów!

Zobacz najmodniejszą wersję boba tego sezonu!

 

✌🏻from 3 inch black roots and blonde ends to.. PAGENTA( the baby that magenta and purple had)

Post udostępniony przez JAMIE SEA (@prettylittleombre)

Redakcja poleca

REKLAMA