POLECAMY

Nutella na włosy?! To nie żart. Takiego działania na pewno się nie spodziewasz

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkie blondynki.
Nutella na włosy?! To nie żart. Takiego działania na pewno się nie spodziewasz fot. FREE

Wszystkie blondynki (przede wszystkim te farbowane) wiedzą, jak trudno jest utrzymać swój blond w pięknym (czyli nie żółtym) odcieniu. Codzienna pielęgnacja nie może odbyć się bez fioletowego szamponu i płukanek niwelujących zbyt ciepłe tony. Coś o tym wiem. Jeszcze gorszą sytuację mają te z nas, które mocno rozjaśniły włosy, a teraz próbują wrócić do swojego koloru.

Okazuje się, że jest jedno proste wyjście ze wszystkich blond opresji. Nutella. Nie, tym razem nie wystarczy zanurzyć w niej łyżeczki i oblizać. Teraz trzeba nałożyć ją na włosy.

Kosmetyczny hit za 3 złote - warto go używać?

Nutella na włosy - jaki daje efekt?

Nutella nałożona na włosy razem z mlekiem skondensowanym zrobi z jasnej (żółtej) blondynki tę naturalną. Na tę metodę wpadł stylista fryzur z Beirutu, Albert Allahitani, pracownik salonu Abed & Samer. Mieszanka nadaje głębi każdemu blondowi, a do tego jest nieinwazyjna, dzięki czemu nie uszkadza struktury włosa.

Czekoladowy krem nakłada się bezpośrednio na włosy, po czym łączy się go z mlekiem skondensowanym. Następnie zawija się poszczególne partie włosów w srebrną folię, podobnie jak przy dokonywaniu tradycyjnej koloryzacji. Fryzura zyskuje ciemniejszą barwę i staje się odżywiona, dzięki olejowi palmowemu.

Zobaczcie same jaki jest efekt takiego farbowania? Kiedy rozpoczynacie testy?

Na punkcie tego koloru włosów oszalały kobiety na całym świecie!
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
A ja polecam szampon, odzywke i maske Joico Blonde Life, świetne efekty i wspaniale działają! Włosy lśnią i przede wszystkim nie są żółte! Oszalałam na punkcie tych kosmetyków
/rok temu
Skończyłam w zeszłym roku technikum fryzjerskie, teraz w progresie na fryzjerstwie jestem i przyznam szczerze, takich rewelacji nie słyszałam... i chyba jednak bym nie próbowała, bo nutella zawiera w sobie mnóstwo niezdrowych substancji... już lepiej zrobić maseczkę z surowego jajka.