POLECAMY

Nowoczesna lokówka Philips Tulip Easy Natural

Sprawdźcie naszą opinię!
Nowoczesna lokówka Philips Tulip Easy Natural fot. materiały prasowe Philips
Uwielbiam lekko pofalowane włosy. Niestety sama mam proste jak struny, więc przed wielkim wyjściem chętnie korzystam z lokówki. Ta od marki Philips jest bajecznie prosta w użyciu. Bardzo szybko się nagrzewa, a do tego można nią zrobić loki dosłownie jedną ręką!

Jeśli masz proste włosy tak jak ja i uwielbiasz naturalnie wyglądające loki, pewnie wiesz, że niełatwo osiągnąć taki efekt. Szczególnie rano, gdy się spieszysz i masz do dyspozycji tylko kilka minut, potrzebujesz czegoś naprawdę poręcznego, co pomoże Ci stworzyć naturalne loki, także z tyłu głowy. Philips stworzył lekką i łatwą w obsłudze lokówkę o wyjątkowym kształcie tulipana, która zdecydowanie ułatwia tworzenie fal wyglądających tak naturalnie, jakby ich ułożenie nie wymagało żadnego wysiłku!

Polki.pl testują lokówkę Philips Tulip Easy Natural

Tworzenie fal i loków przypomina podkręcanie wstążeczki podczas pakowania prezentów. Zacisk i płytki grzejne lokówki Easy Natural automatycznie przytrzymują pasma włosów podczas układania, dzięki czemu można zakręcić loki jedną ręką, a następnie pojedynczym ruchem odwijasz pasmo, które staje się podkręcone. I tak szybko możesz uporać się ze wszystkimi pasmami. Problemów nie sprawią Ci nawet włosy z tyłu głowy. Nie musisz też obawiać się, że się oparzysz - płytki grzejne mają zabezpieczenie przed dotknięciem, więc nie trzeba się martwić o przypadkowe oparzenia.
 
Ogromną zaletą lokówki jest to, że jest bardzo lekka i poręczna.  Jej wąski uchwyt i niewielkie wymiary sprawiają, że można ją zabrać ze sobą na wakacje czy wyjazd służbowy.

Co bardzo ważne, nowa lokówka Tulip nie zniszczy Twoich włosów! Ochronna powłoka ceramiczna zastosowana na płytkach lokówki zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i jest mniej szkodliwa dla włosów, które pozostają miękkie i lśniące. Dodatkowo temperatura 200°C stosowana przez profesjonalistów gwarantuje dobre rezultaty nawet w przypadku grubych włosów i jest dla nich zdecydowanie mniej szkodliwa.

Polecam!

 

Testujemy nową lokówkę @philips tulip easy natural! Jest świetna! #polkipl #wyboredakcji #philips

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Polki.pl (@polkipl)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 lata temu
własnie.. gdzie mozna kupic wiece moze?
/3 lata temu
dostępna w sklepach?
/3 lata temu
Tak sobie myślę, że jak taka łatwa w obsłudze, to może i ja bym sobie z nią poradziła...Bo mam niestety dwie lewe ręce do takich rzeczy.