POLECAMY

Najnowsze trendy fryzur

Sprawdź, jakie fryzury i kolory włosów poleca znany stylista fryzur!
Najnowsze trendy fryzur

Wśród obowiązujących w sezonie wiosna-lato 2009 trendów fryzjerskich królują wspaniałe, naturalnie wyglądające, klasyczne fryzury w atrakcyjnych, głębokich odcieniach.Podstawę każdej z nich stanowią zdrowe włosy, których wygląd, kondycja i faktura oraz intensywny kolor, stanowią ozdobę samą w sobie. Styliści proponują odejście od skomplikowanych i wyszukanych form, proponując naturalny wygląd i świeży, lśniący kolor podkreślający dobrą kondycję włosów.


Jeśli tylko mamy odpowiednia bazę, czyli żywy, intensywny odcień i zdrowy wygląd włosów, taka fryzura nie powinna być trudna do osiągnięcia. Należy jednak pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi trendami, uczesanie nie powinno być zbyt perfekcyjne. Doskonała fryzura to taka, która jest w delikatnym nieładzie. Subtelny chaos na głowie sprawia, że włosy są pełne życia, wyglądają naturalnie, atrakcyjnie i bardziej zmysłowo – tak, że aż chce się zanurzyć w nich dłoń.


Takie fryzury będą triumfować w rozpoczynającym się właśnie sezonie, i z pewnością znajdą rzesze zwolenniczek.


Obecne trendy w koloryzacji, to wyraźny ukłon w stronę odcieni, które wiernie naśladują i podkreślają oryginalny kolor włosów. Naturalne, pełne blasku fryzury wymagają miękkich włosów i głębokiego odcienia” – potwierdza Sascha Breuer, międzynarodowy stylista marki Wella. - Nikt nie powinien zauważyć, że włosy poddane zostały koloryzacji. Mają wyglądać zdrowo i podkreślać dobre samopoczucie ich właścicielki”.


Wybierając kolor dla siebie, warto wziąć pod uwagę wskazówki Saschy Breuera, który podkreśla, że „naturalny, zdrowo wyglądający kolor włosów to podstawa jednego z najnowszych trendów, który stanowią fryzury charakteryzujące się wyjątkowym szykiem i elegancją. Kremowy blond, głęboka czerwień i olśniewający brąz, to idealne odcienie wzmacniające ten wyrafinowany styl.


Kolor powinien być pełen życia i blasku. Stosowanie odcieni różniących się o więcej niż jeden-dwa tony od naturalnego koloru włosów, nie jest obecnie najlepszym rozwiązaniem.Sascha Breuer to wybitny stylista fryzur, cieszący się międzynarodową sławą i uznaniem.SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
Fajna i modna fryzurka to grunt:) Ja znalazłam też kilka świetnych propozycja na fashionnow.pl, teraz tylko pozostaje wybrać coś na ten sezon... Nie będzie łatwo;)