Najmodniejsze fryzury na wieczór

Kobiece, seksowne, efektowne. Bardzo proste do zrobienia. Nie bój się eksperymentować!
/ 10.12.2007 13:43
Fryzura na imprezę powinna powalać. Twoich wielbicieli i twoje rywalki. Właśnie teraz jest najlepszy czas, by naprawdę zaszaleć. Kto powiedział, że nie możesz wystąpić w totalnie odjazdowej fryzurze lub wypróbować zupełnie nowy kolor i długość.

Jeśli zależy ci na tym, by być w zgodzie z trendami, proste włosy skręć w hollywoodzkie fale (świetnie pasują do czerwonej szminki) lub futurystycznie upnij nad czołem natapirowaną grzywkę (idealna do mocnych oczu!). Kręcone włosy wyprostuj i upnij w koczek. Tydzień przed imprezą odśwież kolor, a dwa dni przed zrób zabieg regenerujący. Potem wypróbuj jedną z seksownych, bardzo kobiecych (i naprawdę łatwych do zrobienia) fryzur sezonu!

Bardzo sexy - falowanie
Może być nonszalanckie lub starannie wypracowane. Wszystkie fale są twarzowe i działają na zmysły facetów! I świetnie wyglądają, kiedy tańczysz.

- Misternych fal nie rób na ostatnią chwilę. Na porządne wysuszenie i utrwalenie możesz potrzebować nawet trzech godzin.
- Aby loki miały lśniącą, jedwabistą fakturę, użyj kosmetyków zmiękczających – specjalnych mleczek, sprejów, pianek albo olejków.
- Burza loków? Prosty przepis: pianka zwiększająca objętość plus wałki nakręcone do połowy długości.

Hot!
- lśniące długie loki w stylu Hollywood
- gofrowana faktura włosów

Not!
- bardzo drobny skręt
- loki zaczynające się już od nasady głowy

Redakcja poleca

REKLAMA