Modna fryzura: Wet look

Jak szybko i bez trudu wyczarować nowoczesną fryzurę? Wystarczy trochę żelu do włosów i grzebień! Zainspiruj się.
/ 07.02.2012 16:06
"Mokra włoszka" powróciła

- tym razem w nieco złagodzonym wydaniu. Żel nałóż tylko u góry, a z tyłu zostaw rozpuszczone włosy. Ważne jest więc, aby kosmyki były świeżo umyte, zadbane i wyglądały zdrowo. Zadbaj wcześniej o ich odpowiednią pielęgnację i regenerację - jeśli masz włosy normalne, to wypróbuj linię Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja>>>

W sezonie wiosenno-letnim nie ma jednoznacznego wyznacznika odnośnie przedziałka - możesz go zatem zrobić na środku lub z boku - wtedy będziesz wyglądała grzecznie i uroczo - jak panienka z dobrego domu. Możesz też całkiem zrezygnować z przedziałka i zaczesać włosy do tyłu. Dzięki temu stworzysz fajną fryzurę na wieczór.

Uwaga! Jeśli masz wysokie czoło, nie zaczesuj włosów do tyłu - lepiej zrób przedziałek z boku, będziesz wyglądała korzystniej.

Nie bój się nadmiaru żelu - w tej fryzurze chodzi właśnie o to, by włosy wyglądały na mokre. Po nałożeniu kosmetyku przeczesz je grzebieniem, uzyskasz efekt jakbyś dopiero co wyszła z wody.

Na co dzień taka fryzura fajnie się sprawdzi zestawiona z prostym topem i jeans'ami. Z kolei w wersji na wieczór możesz dodać długie kolczyki lub.... masywne klipsy. Możesz też wybrać połyskujące materiały, wtedy całość nabierze futurystycznego charakteru.

Na zdjęciu: fryzura z pokazu Mouret, wiosna - lato 2012

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/20.08.2015 10:10
tak to ja się czesałam mając 10-11 lat.okropieństwo
/03.07.2012 14:09
super fryzury dla brudasów, właśnie pokazaliście sposób ,jak ukryć tłuste , nieumyte włosy