POLECAMY

Luźny plażowy kok krok po kroku

Szukasz pomysłu na szybką i wygodną fryzurę plażową? Zobacz, jak zrobić luźny wakacyjny kok! Jego wykonanie jest naprawdę banalne!

luźny plazowy kok

Pomysł na tę fryzurę oparty jest na prostym patencie - robieniu węzłów.

Luźny plażowy kok krok po kroku

luźny plażowy kok

Krok 1: Spryskaj włosy sprayem przygotowującym włosy do stylizacji, a następnie delikatnie je rozczesz, zbierz i zwiąż w wysoki, luźny kucyk przy pomocy gumki Invisibobble, pozostawiając przednią część włosów luźno opadającą.

Krok 2: Wygładź kucyk, a następnie podziel go na dwie części.

luźny plażowy kok

Krok 3: Obydwie części kucyka zwiąż w węzeł, mocno ściągnij, a następnie uformuj luźny kok, chowając końcówki włosów pod gumkę.

Polecamy: Kapelusze na lato - przegląd

luźny plażowy look

Krok 4: Podziel przednią część włosów na dwie części i wykorzystując wcześniejszą metodę - zawiąż na włosach drobniejsze węzły, które następnie przypnij do uformowanego już koka.

Krok 5: Delikatnie powyciągaj pasemka włosów, dzięki czemu osiągniesz fryzurę w stylu „undone”, a następni utrwal ją lakierem.

Rada stylisty

- Jeśli zależy ci na „niedopracowanym” efekcie poszukaj w sklepie gumki Invisibobbles, która podbija rynek produktów do stylizacji włosów. Jej unikalny kształt sprawia, że nacisk na włosy nie jest równomierny, dzięki czemu włosy są trzymane mocno, ale niezbyt ciasno. Dodatkowo zapobiega łamaniu się włosów - mówi Marcin Gieorgijew, stylista Schwarzkopf Professional.  

Polecamy: Kostiumy kąpielowe w kwiaty - przegląd

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)