POLECAMY

Plażowy warkocz krok po kroku

Podpowiadamy, jak wykonać luźny warkocz idealny na plażę. Wystarczy chwila, by wyczarować wygodną i bardzo kobiecą wakacyjną stylizację!

plażowy warkocz krok po kroku

- Bez względu na to gdzie spędzasz lato – w mieście, egzotycznym kurorcie, czy nad jeziorem zależy ci nie tylko na dobrym wyglądzie, ale również na wygodzie. Dlatego latem, częściej niż w innych miesiącach roku, wiążesz włosy. Ale nie musisz się ograniczać tylko do kucyków – w tym sezonie bardzo modne są warkocze, które na pierwszy rzut oka wyglądają na niedopracowane! Możesz uzyskać taki efekt przy pomocy odpowiednich akcesoriów, produktów do stylizacji oraz… własnej wyobraźni – mówi Marcin Gieorgijew, stylista Schwarzkopf Professional.  

Plażowy warkocz krok po kroku

plazowy warkocz

Krok 1: Przed rozpoczęciem stylizacji spryskaj włosy sprayem przygotowującym włosy do stylizacji, a następnie zwiąż górną partię włosów w niski kucyk, używając do tego gumki Invisibobble.

Polecamy: Kostiumy kąpielowe w egzotyczne wzory - nasz hit!

Krok 2: Tuż nad gumką zrób we włosach otwór, który następnie rozluźnij od dołu używając palca wskazującego.

plażowy warkocz

Krok 3: Przełóż kucyk od góry przez otwór, a następnie popraw go delikatnie palcami, aby sprawiał wrażenie luźnego.

Krok 4: Rozpocznij zaplatanie warkocza, do którego wykorzystasz wszystkie włosy – zarówno te z kucyka jak i te luźno opadające, znajdujące się pod węzłem.

warkocz plażowy

Wszystkie fotografie: Schwarzkopf Professional

Krok 5: Kontynuuj zaplatanie włosów w luźny, niesymetryczny warkocz z boku głowy, kierując się do przodu. Po zakończeniu, powyciągaj pojedyncze pasemka włosów. Dzięki temu nadasz fryzurze delikatności i lekkości. Utrwal całą stylizację i nadaj jej dodatkowego blasku lakierem.

Polecamy: Kapelusze na lato - przegląd

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 lata temu
Weź kartkę i długopis 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami
/3 lata temu
polecam wam jedwab a płynie biovax, włosy lśnią pięknie
/3 lata temu
ja używam pudru do włosów Intensis, jest bardzo fajny