POLECAMY

Zafunduj swoim włosom luksus 7-dniowej objętości!

Sprawdź, jak działa Luxurious Volume 7 Day Volume od John Frieda!
Zafunduj swoim włosom luksus 7-dniowej objętości! fot. serwis prasowy John Frieda

Wałki, tapirowanie, suszarka z dyfuzorem… Ilu sztuczek próbowałaś, aby dodać swoim włosom wymarzonej objętości? Dzięki innowacyjnemu Luxurious Volume 7 Day Volume Treatment od John Frieda będziesz mogła się cieszyć bujną fryzurą aż do 7 dni!

Poznaj stworzony przez ekspertów marki John Frieda Luxurious Volume 7 Day Volume Treatment, który pomoże Ci wykreować długotrwałą, pełną objętości fryzurę. Jego rewolucyjna formuła, opracowana specjalnie z myślą o cienkich kosmykach, zawiera koktajl pełen protein, keratyny i stylizujących polimerów. Dzięki nim preparat zwiększa objętość włosów od środka i na zewnątrz, abyś mogła cieszyć się bujną fryzurą przez cały tydzień.

Luxurious Volume 7 Day Volume to jedyny w swoim rodzaju produkt, który pomaga osiągnąć efekt niczym z salonu fryzjerskiego, bez wychodzenia z domu. Nadaje włosom objętości, która utrzymuje się aż do 7 dni. Nawet jeżeli natura obdarzyła Cię przyklapniętymi i cienkimi kosmykami, innowacyjna technologia Luxurious Volume 7 Day Volume Treatment doda im objętości już podczas mycia.

Lekka, żelowa formuła z polimerami kationowymi otula każde pasmo, dodając włosom naturalnie wyglądającej objętości, która utrzymuje się aż do 3 kolejnych myć. Dzięki dodatkowej zawartości protein i kreatyny preparat wzmacnia i odżywia włosy, jednocześnie je wygładzając, bez efektu obciążania.

Tydzień pełen objętości z Luxurious Volume!

Poniedziałek
Rozpocznij tydzień w wielkim stylu!  Sięgnij po szampon i odżywkę z serii Luxurious Volume. Pod prysznicem, na wilgotne włosy nanieś 7 Day Volume Treatment. Jego formuła pomoże ci stworzyć pełną objętości fryzurę, która przetrwa aż do 3 kolejnych myć.

Środa
Nawet jeśli odczuwasz już trudy tygodnia, Twoje włosy nie muszą! Suchy szampon z serii Luxurious Volume to prawdziwy zastrzyk energii dla pozbawionych objętości kosmyków.
 
Piątek
Nawet pomimo kilku myć, dzięki formule 7 Day Volume Treatment twoje włosy będą nadal pełne objętości! Jeżeli masz jakieś plany na wieczór, nie zapomnij o mgiełce Blow Dry Lotion, która uniesie pasma u nasady i doda im efektownej objętości.

Weekend
Po ponownym odświeżeniu włosów szamponem i odżywką 7 Day Volume, nanieś na kosmyki piankę zwiększającą objętość. Nie tylko utrwali bujną fryzurę, ale także ochroni włosy przed wilgocią. Dzięki temu twoja fryzura będzie gotowa na weekendowy relaks - pełna naturalnie wyglądającej objętości i miękka w dotyku. A ty będziesz mogła cieszyć się luksusem 7-dniowej objętości.


1. John Frieda Luxurious Volume 7 Day Volume szampon i odżywka
2. John Frieda Luxurious Volume 7 Day Volume Treatment
3. John Frieda Luxurious Volume Pianka zwiększająca objętość
4. John Frieda Luxurious Volume  Blow Dry Lotion
5. John Frieda Luxurious Volume suchy szampon


Więcej informacji o kosmetykach John Frieda znajdziesz na facebook.com/JohnFriedaPolska i www.johnfrieda.pl.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)