Agnieszka Cegielska

Lokówka i prostownica BaByliss Paris - Modne fryzury - Włosy

Wygraj innowacyjną lokówkę i prostownicę od BaByliss Paris
08.07.2019 13:56
Agnieszka Cegielska

Piękny design i niezwykła ochrona włosów

Masz już dość czekania, aż twoja prostownica się nagrzeje? Nowy profesjonalny model prostownicy & lokówki metalowej PURE METAL 2W1 ST480E daje wspaniałe efekty stylizacji! Dzięki jedynemu  w swoim rodzaju systemowi grzejnemu jest gotowa do pracy w zaledwie  15 sekund. To niesamowita oszczędność czasu, gdy stylizujesz włosy każdego poranka. 

Wyjątkowa chromowana, metalowa obudowa, nie tylko zachwyca, ale zapewnia także szybkie i bezpieczne prostowanie.

Zadanie konkursowe

Napisz, jakie są Twoje sposoby na szybką i udaną stylizację. Uzasadnij również dlaczego właśnie Ty miałabyś wygrać nową profesjonalną prostownicę & lokówkę metalową PURE METAL 2W1 ST480E.

Nagrody w konkursie

Do wygrania mamy dla was 4 prostownice & lokówki metalowe PURE METAL 2W1 ST480E od BaByliss Paris!

Babyliss
Prostownica & lokówka metalowa PURE METAL 2W1 ST480E od BaByliss Paris

 

Sprawdź regulamin konkursu!

Prostownica & lokówka metalowa PURE METAL 2W1 ST480E

W modelu ST480E zastosowana została wyjątkowo gładka powłoka BaByliss Paris Diamond Ceramic, która chroni włosy przed uszkodzeniem. Dzięki powłoce są one również gładsze w dotyku o 22%. Technologia Diamentowa umożliwia perfekcyjne prostowanie, bez konieczności wielokrotnego przeciągania włosów, zapewniając tym samym idealny blask już za jednym pociągnięciem.

Profesjonale wąskie i długie płytki umożliwiają bardzo precyzyjną stylizację oraz pozwalają na dokładne wygładzanie pasma po paśmie oraz uniesienie włosów od nasady. Z kolei dzięki temperaturze 110°C na ich zewnętrznej powierzchni oraz zaokrąglonym krawędziom, gwarantuje doskonałe podkręcenie jak lokówka.

Dodatkowa funkcja jonizacji sprawia, że włosy się nie puszą oraz pozostają miękkie, gładkie i lśniące. System zamykania płytek zastosowany w tym modelu, dodatkowo chroni je przed zniszczeniem. O bezpieczeństwo dbają także dwa silikonowe uchwyty, które zabezpieczają przed oparzeniem podczas ich stylizacji. Mata termoizolacyjna oraz kosmetyczka pozwalają na wygodne korzystanie i przechowywanie produktu w domu.