POLECAMY

Eleganckie upięcie z długich włosów - krok po kroku

Masz długie włosy i chciałabyś je elegancko upiąć? Mamy dla ciebie dwie propozycje - luźny kok lub włosy częściowo upięte. Sama zdecyduj, w której fryzurze będziesz się czuła bardziej komfortowo!
Delikatne fale, luźne upięcie, czy częściowo rozpuszczone włosy – bez względu, którą fryzurę wybierzesz możesz być pewna, ze zrobisz wrażenie na najbliższych, jeśli wcześniej zadbasz o kondycję i blask swoich długich włosów. Nie bójmy się eksperymentować! Poświęćmy czas i wykorzystajmy dostępne na rynku produkty do stylizacji, aby stworzyć nowe, zaskakujące fryzury. Dodatkowo nasze propozycje to również dowód na to, że czasem wystarczy kilka dodatkowych spinek, aby stworzyć na swoich włosach zupełnie nową fryzurę – przekonuje Kasia Miłek z Milek Design.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Upięcie z długich włosów ciężko jest zrobić samej a mało który fryzjer potrafi wyczarowac taką fryzurę. Nie będę ryzykować i płacić żeby wyjść z salonu z babciną fryzurą tylko sama spróbuję sobie zrobić takie upięcie na boku z wypuszczonymi włosami