POLECAMY

Czy istnieje farba bez amoniaku i wody utlenionej?

Czy istnieje farba bez amoniaku i wody utlenionej?
Czy istnieje farba bez amoniaku i wody utlenionej?


Martyna

Oczywiście, że istnieją farby do włosów pozbawione amoniaku. Są one zdecydowanie łagodniejsze w swoim działaniu od tradycyjnych farb przeznaczonych do koloryzowania włosów. Farby te nie uwrażliwiają i nie uszkadzają naturalnej struktury włosa. Dodatkowo brak amoniaku powoduje, że nasze włosy nie są narażone na dodatkowe i niepotrzebne ich wysuszenie. Kolor po zafarbowaniu farbą bez amoniaku utrzymywać się będzie do kilku, a nawet do kilkunastu myć i stopniowo będzie się wypłukiwał. Jest to koloryzacja czasowa, a nie stała, więc w przypadku siwych włosów pokryje je jedynie, jeżeli jest ich nie więcej jak 30%.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/9 lat temu
Do tej pory nie wierzyłam, że można stosować farbę bez amoniaku. Ten paskudny zapach i szczypianie w skórę naprawdę potrafi doprowadzić człowieka do wściekłości. Znalazłam farbę Herbatint - całkowicie naturalną, pozbawioną amoniaku, alkoholu i reszty chemii. Można ją znaleźć tutaj http://www.herbatint-polska.pl/
/8 lat temu
Szkoda, że wybór kolorów bardzo mały. Na rynku pojawiły się inne firmy które zawierają naturalny skład i mało chemii np. Biokap albo Sanontin. Co prawda Biokap jest tańszy i ma więcej naturalnych składników takie jak olejek arganowy który odbudowuje i wygładza włos. No i to to bardzo kusi aby zakupić ten produkt to ochrona koloru przed promieniami UV.
/6 lat temu
Biokap jest kiepski-uzywałam. co z tego,ze nie ma amoniaku jak podraznil mi skore glowy no i ekspresowo sie wyplukal(po 4 myciach)
/6 lat temu
zamiast amoniaku jest monoetyloamina ktora powoduje wieszka szkodliwosc wlosom niz amoniak, warto poczytac zanim sie czlowiek nakreci reklama...
POKAŻ KOMENTARZE (4)