Zegarki dla dziewczynek

Zegarki z kolekcji Barbie nawiązują stylem do najsłynniejszej lalki, która stała się ikoną mody i pop-kultury. W kolekcji przeważają pastelowe, łagodne kolory z dominującym oczywiście różem, który jest ulubionym kolorem małych dziewczynek. Na modnych dotraczanych breloczkach, jak i samych zegarkach, oprócz serc, znajdziemy również motywy kwiatowe i owocowe.
Zegarki z kolekcji Barbie, nawiązujące stylem do najsłynniejszej lalki, która stała się ikoną mody i pop-kultury, pojawiły się już na polskim rynku.

zegarkiBarbie zgodnie z misją firmy Mattel, która ją wykreowała, ma angażować i umożliwiać rozwój poprzez poznawanie indywidualnych zainteresowań młodych dziewcząt.

Naśladowanie dorosłych jest typowe dla niemal wszystkich dziewczynek. W zabawach lubią one odgrywać rolę swoich mam i życia rodziny. Sama Ruth Handler, twórczyni Barbie zauważyła, że dziewczynki wolą bawić się lalkami przypominającymi dorosłych, a nie dzieci.

Najnowsza kolekcja zegarków Barbie pozwoli, by małe dziewczynki były tak samo punktualne i modne jak ich mamy.

W kolekcji zegarków Barbie przeważają pastelowe, łagodne kolory z dominującym oczywiście różem, który jest ulubionym kolorem małych dziewczynek. Na modnych dotraczanych breloczkach, jak i samych zegarkach, oprócz serc, znajdziemy również motywy kwiatowe i owocowe charakterystyczne dla ubrań i akcesoriów z kolekcji Barbie.

dodatkiPaski zegarków wyróżniają zróżnicowane materiały, z których są wykonane i desenie poczynając od gumowych, poprzez skóropodobne, materiałowo – koronkowe, aż po dżinsowe zdobione subtelnymi haftami.

Wszystkie zegarki, wyposażone w klasyczne wskazówkowe tarcze naśladują trendy obowiązujące w modzie dla dorosłych, ozdobione są wizerunkiem lalki Barbie. Na kopertach nie brakuje efektownych wytłoczeń i delikatnych, mieniących się kryształków.

Ciekawostki:
Lalka Barbie została nazwana tak na cześć córki założycieli - Barbary, Ken mężczyzna życia na cześć syna. W 2004 roku lalkowa Ken i Barbie rozeszli się po 43 wspólnych latach, Ken od 2005 roku walczy o Barbie.

Barbie niejednokrotnie była używana do promowania równości płci, z tego powodu imała się różnych zawodów: była nauczycielką sztuki i hiszpańskiego, kierowcą samochodów wyścigowych, oficerem armii Stanów Zjednoczonych, marines i NAVY Seal, strażakiem, policjantem i nawet prezydentem.

zegarekAkcesoria Barbie pojawiły się prawie w tym samym czasie co sama lalka, w obecnej chwili są to: szampony, szczoteczki, perfumy, płyny do kąpieli, kostiumy kąpielowe, okulary, ubrania, zegarki , buty, torby , lampy, maszyny do szycia, poszwy na pościel, krzesła, fotele, farby, poduszki, gitary(akustyczne, elektryczne, perkusje, zestawy do zabaw w "dom", rowerki, rolki , hulajnogi, wrotki, wędki, ochraniacze na rowerki, filmy na DVD, pluszaki, pomoce do nauki, programy komputerowe, etc.

Ceny:
B02-03-15 : 96,38 PLN
B03-01-30 : 96,38 PLN
B03-02-24 : 96,38 PLN
B04-01-34 : 59,78 PLN
B04-02-39 : 71,98 PLN
B04-02-42 : 84,18 PLN
B05-01-46 : 71,98 PLN
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/12 lat temu
Są one bardzo ładne i drogie.Dziewczynki nie pójdą w nim do szkoły.