Zegarek – świąteczny prezent na każdą kieszeń

Co roku stajemy przed dylematem jaki prezent wybrać pod choinkę. Marki Casio, Lorus, Sector i Pulsar prezentują wybrane modele zegarków, które mogą być dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.
/ 22.12.2007 23:19
Co roku stajemy przed dylematem jaki prezent wybrać pod choinkę. Marki Casio, Lorus, Sector i Pulsar prezentują wybrane modele zegarków, które mogą być dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Zegarki do 100 zł.
Dla dziecka
Chłopięcy model Casio Iluminator W-211 stylizowany jest na męski zegarek i będzie świetnym prezentem dla syna, który zapatrzony jest w swojego tatę i chciałby być taki jak on. Zegarek wyposażony jest w baterię, która będzie działać przez 10 lat, podświetlenie tarczy, drugi czas, stoper i alarm. Wodoszczelność do 5 atm. Model dostępny jest w 8 wersjach kolorystycznych.
Cena 99 zł.* W-211-1BVEF

Zegarki za około 150 zł.
Dla kobiet
Lorus w swojej ofercie ma wiele bardzo eleganckich modeli zegarków dla pań. Za 129 zł można kupić gustowny zegarek fashion na skórzanym czarnym pasku, z wypukłym szkiełkiem. Jego droższą
wersję za 145 zł otrzymamy już z pozłacaną kopertą i na pasku brązowym. RRW31CX9 i RRW28X9

Również w tej grupie cenowej można znaleźć szykowne zegarki na bransoletach. Koperty i bransolety wykonane są ze stali szlachetnej, tarczę chroni szkło mineralne, które odporne jest na zarysowania. Zegarki są wodoodporne i występują w wersjach z tarczą białą i czarną.
Cena: 155zł. RRW05CX9 RRW07CX9 RRW06X9

Dla niej i dla niego
W tym przedziale cenowym można również kupić klasyczny model zegarka Lorus, na czarnym pasku
z czarną tarczą. Zegarek jest wodoodporny i wskazuje dzień miesiąca.
Cena: 145 zł. RXT33CX9 RXH99EX9

Można go również kupić w wersji męskiej
Cena 145 zł.

W tej grupie cenowej można kupić również zegarek dla kobiety lub mężczyzny z bransoletką i kopertą wykonaną ze stali szlachetnej. Tarcza zegarków chroniona jest przez szkło mineralne i dzięki temu odporna jest na zarysowania. Zegarki posiadają datownik i są wodoodporne do 5 ATM
Wersja damska – cena: 140 zł RXT41CX9
Wersja męska – cena: 145 zł RXH07FX9

Zegarki do 350 zł.
Dla kobiety
Casio Baby-G G-ms, tak naprawdę może być prezentem dla kobiety lubiącej stroje casual, ale również dla nastolatki, która lubi nowoczesne dodatki i jest już świadoma swojego stylu. Prezentowany zegarek wyróżnia połączenie dwóch materiałów, z których jest wykonany. Bransoleta łączy ogniwa z białego tworzywa oraz stali ze złotym pokryciem PVD (specjalna technika nanoszenia powłoki nadająca wyjątkową twardość powierzchni).
Cena: 345 zł. MSG-172CG-9VER

Dla mężczyzny
Z katalogu męskich zegarków Lorus polecamy model, który w swojej stylistyce jest bardzo uniwersalny. Jego design będzie pasował zarówno do eleganckiego garnituru jak i strojów casual a także weekendowych strojów sportowych. Posiada datownik i jest wodoszczelny – 10ATM. występuje w dwóch wersjach z tarczą czarną i białą
Cena: 285 zł. RF833BX9 RF829BX9

Zegarki Casio Edifice nawiązują swoim designem do starych samochodów. Styl retro podkreśla czarny skórzany pasek szyty czerwona nitką oraz tarcza przypominająca deskę rozdzielczą samochodu wyścigowego. Zegarek posiada dodatkową wskazówkę retrograde, wskazującą jednocześnie czas w innej strefie czasowej. Wodoszczelność 10 ATM.
Cena: 299 zł. EF-321L-1AVEF

Sportowy G-Shock G 7700 to klasyczny model jeśli chodzi o design.
Charakterystyczna, duża koperta chroni wnętrze zegarka, które dodatkowo poprzez swoją konstrukcję odporne jest na wstrząsy i uderzenia. Prezentowany G-Shock wyróżnia stoper
mierzący z dokładnością do 1/1000s oraz trzyliniowy wyświetlacz z diodami informującymi o zakończeniu odliczania czasu. Wodoszczelność 20 ATM.
Cena: 345 zł. G-7700-1ER

Zegarki za ok. 600zł.
Dla mężczyzny
Pulsar „Duch Bilbao” to drugi z modeli, którego wygląd czerpie z architektury wyjątkowych miejsc. Projektanci zegarka czerpali inspirację z hiszpańskiego Bilbao, w którym znajduje się jedno z najbardziej interesujących muzeów sztuki nowoczesnej. Kolekcję wyróżniają – śmiała, duża koronka, ponadwymiarowe cyfry, cylindryczne okienko datownika i mocny kolorowy skórzany pasek. Każdy element ogłasza światu swoją indywidualnośći ma swój wkład w całość designu. Zegarek kojarzy się z architekturą i modernizmem. Zegarek wyposażony jest w alarm, chronograf, datownik, stoper. Jego koperta wykonana jest ze stali szlachetnej.
Cena: ok. 615 zł. PF3599X1

Zegarki do 1000zł.
Dla mężczyzny
Pulsar „Duch San Diego” to jeden z przedstawicieli kolekcji zegarków tej marki, których elementy designu są inspirowane charakterystycznymi miejscami na świecie. W modelu Duch San Diego, jak nazwa sugeruje, odnajdziemy najciekawsze elementy z architektury jednego z ośmiu największych miast w USA. Możemy doszukać się inspiracji zaczerpniętej z sąsiadującego z miastem Oceanu Spokojnego i pierwszej wyprawy batyskafem na dno Rowu Mariańskiego. Krągłe linie zegarka i wyróżniające go elementy nawiązują swoim wyglądem do kulistego kształtu batyskafu, który musiał wytrzymać ciśnienie 108,6 MPa w najgłębszym punkcie na ziemi. Okrągłe powiększające szkiełko datownika, przypomina okrągły iluminator batyskafu. Grube szkło i solidny pierścień tarczy zabezpieczają wnętrze zegarka przed wodą przy ciśnieniu do 10 atmosfer. Perforowane wskazówki na tarczy nawiązują natomiast do metalowych wskaźników podwodnej łodzi i są dobrze widoczne pod wodą dzięki pokryciu warstwą luminescencyjną.
Cena: ok. 850 zł.

Casio Protrek będzie idealnym prezentem dla mężczyzny, który lubi spędzać wolny czas aktywnie uprawiając sporty. Wybrany model zegarka pozwoli na wykorzystanie w podróżach kompasu elektronicznego, termometru, barometru i wysokościomierza. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że zegarek zasilany jest światłem. Wśród dodatkowych funkcji warto wyróżnić czas światowy, stoper, timer, 5 alarmów, wodoszczelność 10ATM. Koperta zegarka jest wyjątkowo cienka, bo ma zaledwie 10,3 mm grubości.
Cena: 850 zł. PRG-120-1BVER

Sector Compass to zegarek z wyjątkowo wysmakowanym designem.
Czasomierz zaprojektowany został przez Włochów, dla których design to zamiłowanie do funkcjonalności, ale i wszechobecne dążenie do doskonałości stylistycznej. Użycie parcianego paska, dodaje zegarkowi świeżości, łamie konwencje. Dla osób preferujących klasyczne, bardziej
eleganckie rozwiązania w komplecie dodany jest skórzany pasek. Tarcza jest typowo sportowa. Małe elementy w postaci szachownicy na wskazówkach chronografu i pasiastego okna datownika dodają smaku i nawiązują do wyścigów, tak samo jak druga podtarcza umiejscowiona niczym obrotomierz. Ekstremalny wygląd zegarka podkreśla wbudowany kompas a przykręcana koronka i przyciski chronią jego wnętrze. W pudełku wraz z zegarkiem znajduje się latarka i scyzoryk narzędziowy.
Cena: 999 zł. COMPASS

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/25.02.2014 22:42
A jaki wodoszczelny zegarek możecie polecić?