POLECAMY

Wyprawa we dwoje z Timex

Podróż w nieznane lub wędrówka utartymi szlakami – dla zakochanych nie ma znaczenia cel wyprawy. Liczy się, by razem przemierzać turystyczne szlaki i cieszyć się każdą minutą wspólnej przygody.
Podróż w nieznane lub wędrówka utartymi szlakami – dla zakochanych nie ma znaczenia cel wyprawy. Liczy się, by razem przemierzać turystyczne szlaki i cieszyć się każdą minutą wspólnej przygody.

Oba modele z kolekcji Timex Expedition – damski i męski, są utrzymane w podobnej stylistyce. Różnią się jedynie wielkością, model dla Pań jest mniejszy, dopasowany do delikatnego kobiecego nadgarstka. Specjalnie zaprojektowana tarcza z wyraźnym cyferblatem pozwala zakochanym smakować i docenić każdą sekundę w towarzystwie bliskiej osoby.

Koperty zegarków z kolekcji Timex Expedition zostały wykonane ze stali najwyższej jakości, która charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję. Mechanizm zegarka jest wodoszczelny, również skórzany pasek jest odporny na wilgoć.
 Wyprawa we dwoje z Timex
Z zegarkami Timex Expedition na ręce pary mogą, więc bez obaw przemierzać razem nawet najtrudniejsze szlaki. Wytrzymałość obu modeli koresponduje z ich atrakcyjnym wyglądem, symbolizując trwałość i piękno związku dwojga ludzi.

Romantyczna wyprawa z ukochaną osobą może trwać bez końca - jeśli przedłuży się do późnego wieczora system Indiglo pozwala na odczytanie godziny po zmroku lub w warunkach pogorszonej widoczności.

Zegarki z kolekcji Timex Expedition są dostępne w punktach sprzedaży Timex w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.timex.pl. Cena obu modeli wynosi 199 PLN.

źródło: www.timex.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)