POLECAMY

Wypożycz markową torebkę

Pamiętacie jak asystentka Carrie Bradshaw przychodzi z wypożyczonym cudem od Louis Vuitton? W Polsce też jest ta usługa, a teraz do wypożyczalni trafiły najnowsze modele od McQueena
Dwie najnowsze torebki Alexander McQueen, jednej z najbardziej cenionych i pożądanych marek na świecie, zostały zakupione do Bag4Rent  na specjalne życzenie użytkowników serwisu.

Klientki, głosując w regularnie organizowanych sondach, mają wpływ na to które modele torebek są dostępne w wypożyczalni dzięki czemu serwis www.Bag4Rent.pl idealnie spełnia oczekiwania swoich klientek.

Alexander McQueen to ulubiona marka światowych gwiazd, najczęściej goszcząca na czerwonym dywanie. Torebki Aleksander McQueen to małe dzieła sztuki, które cechuje niebanalny design i oryginalna minimalistyczna forma, zwieńczona pięknym zapięciem w formie czaszki lub kastetu, to idealny wybór zarówno na wielkie wyjście jak i kameralne przyjęcie.

Bag4Rent to wyjątkowy projekt na polskim rynku – internetowa wypożyczalnia markowych torebek. Serwis powstał z myślą o kobietach kochających wielką modę, aktywnych i nowoczesnych, gustujących w dobrze dobranych i wysmakowanych dodatkach. Torebki Alexander McQueen to kolejny krok w dopasowaniu oferty do stylu, gustu i potrzeb klientek internetowej wypożyczalni torebek Bag4Rent. W najbliższym czasie pojawią się również kolejne, najnowsze, modele torebek z kolekcji Jimmy Choo oraz Chanel wzbogacając propozycję serwisu o najbardziej luksusowe i pożądane torebki.

Jeśli potrzebujesz akcesoriów z najwyższej półki zapraszamy na www.Bag4Rent.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)