Torby SŁOŃ TORBALSKI

Jedną z popularniejszych kolekcji Słonia Torbalskiego jest kolekcja Bunt. Prezentowane powyżej kolorowe, wygodne i pojemne torby...
Torby SŁOŃ TORBALSKI produkowane są od ponad 10 lat w Krakowie, gdzie dynamikę nowoczesnego rozwoju wspiera bogactwo wielowiekowej tradycji rzemieślniczej i artystycznej. Wszystkie torby Słoń Torbalski szyte są ręcznie, z wykorzystaniem naturalnych skór. Ze względu na efektowne zestawienia kolorów i faktur w krótkich, limitowanych seriach każda z toreb Słonia Torbalskiego jest jedyna w swoim rodzaju. Całości dopełnia staranne i precyzyjne wykończenie. Jedną z popularniejszych kolekcji Słonia Torbalskiego jest kolekcja Bunt. Prezentowane powyżej kolorowe, wygodne i pojemne torby z tej właśnie kolekcji, doskonale nadają się do szkoły, na uczelnię i do pracy. Pełna oferta Słonia Torbalskiego dostępna jest na www.sklep.slon.pl.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
Na wysłane zapytanie dotyczące torebki nikt z firmy Słoń Trąbalski nie raczył odpowiedzieć, a gdy kupiłam torebkę przez ich stronę, otrzymałam potwierdzenie realizacji zamówienia i dokonałam wpłaty to po jej zaksięgowaniu na ich koncie otrzymałam wiadomość z informacją, że nie posiadają torebki mimo, że na stronie widniała jako dostępna. Żadnych słów przepraszam ani poczucia winy tylko informacja na maila, że mogę sobie wybrać inna jak mi się podoba albo mi zwrócą środki. Oczywiście na moje zapytanie jak to jest możliwe skoro torebka widniała jako dostępna, a i otrzymałam potwierdzenie przyjęcie zamówienia do realizacji nie otrzymałam odpowiedzi. W dzisiejszych czasach takie podejście do klienta jest skandaliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
/9 lat temu
świetne i oryginalne torby.