Torby podróżnicze dla kobiet

Prawie każdej z nas zdarzyło się nerwowo wypatrywać bagażu na lotnisku. Wszystkie torby wyglądały identycznie i dopiero po kilkudziesięciu minutach udało nam się odnaleźć nasz cenny ekwipunek. Prostym sposobem na to, jak uniknąć niepotrzebnych nerwów, będzie zaopatrzenie się w torby podróżnicze firmy JanSport.
/ 06.05.2008 22:03
Prawie każdej z nas zdarzyło się nerwowo wypatrywać bagażu na lotnisku. Wszystkie torby wyglądały identycznie i dopiero po kilkudziesięciu minutach udało nam się odnaleźć nasz cenny ekwipunek. Prostym sposobem na to, jak uniknąć niepotrzebnych nerwów, będzie zaopatrzenie się w torby podróżnicze firmy JanSport.

Co prawda JanSport nie rezygnuje z klasycznych kolorów, ale tym co wyróżnia tę markę spośród innych, jest mnogość wzorów i barw. CharakterystyczneTorby podróżnicze dla kobiet motywy i żywe kolory nie pozwolą Twojemu bagażowi zaginąć w bezkresie szarości i czerni reszty toreb. Jeśli więc wybierasz się w podróż, dokładnie przyjrzyj się ofercie JanSport.

Pierwszą propozycją jest Upright. To poręczna i oferująca wiele możliwości torba. Wygodne przenoszenie bagaży zapewni wyciągana rączka i kółka, które płynnie i cicho toczą się po powierzchni. Na ubrania i większe rzeczy przeznaczona jest komora główna, a kosmetyki, przewodniki czy aparat fotograficzny możesz umieścić w jednej z dwóch przednich kieszeni. Upright wyposażony jest także w boczną rączkę oraz wewnętrzną uprząż, ułatwiającą pakowanie i przytrzymywanie rzeczy. W zależności od tego, na jak długo wybierasz się w podróż i ile bagażu planujesz zabrać, możesz wybrać torbę o odpowiedniej pojemności. Najmniejsza ma 31 litrów, kolejne 54 i 90 litrów.
Wróćmy jeszcze na chwilę do kolorów, która zdobią markowe torby JanSport. Niepowtarzalny wygląd nadają im motywy błękitnych i wrzosowych kół. Ciekawie wygląda też model z szarymi, różowymi i wrzosowymi kwadratami. Jeśli te propozycje są dla Ciebie zbyt odważne, sięgnij po torbę w klasyczną biało-czarną kratę.

Wachlarz kolorów oferują też torby Driver. Ich barwy są mniej krzykliwe, gdyż zdobią je wyłącznie jednolite odcienie. Obok charakterystycznego dla JanSport różu, znalazło się także miejsce dla spokojnej szarości i eleganckiej czerni. Podobnie jak Upright, Driver również oferuje trzy pojemności torby: 34, 75 i 101,5 litra oraz system „cichych kółek”. Najmniejsza z toreb posiada umieszczoną w komorze głównej kieszeń na laptopa. Driver 8 jest więc idealny na jednodniową podróż służbową. Z przydatnych dodatków warto zauważyć boczną kieszeń na butelkę, ukryte wewnątrz plecaka dwie kieszonki na drobne rzeczy, dodatkową rączkę na górze torby i chowane szelki, które pozwalają nosić torbę jak klasyczny plecak.

Jeśli wybierasz się w podróż samochodem i nie potrzebujesz toreb na kółkach, dobrym wyborem będzie kolekcja Duffel. To lekkie torby o długości 50 i 60 cm. Oprócz komory głównej po bokach znajdują się w nich dwie małe kieszenie na drobiazgi. Torby podróżnicze dla kobietCiekawym rozwiązaniem są boczne pasy, które kompresują ładunek, udostępniając więcej wolnego miejsca w samochodowym bagażniku na inne przedmioty. Do każdej torby Duffel dodawany jest prezent w postaci stylowej torebki, idealnej na drobne zakupy. Nie rozczarujesz się też w kwestii kolorystyki swojej nowej torby. W kolekcjach JanSport zawsze możesz liczyć na pełną paletę barw.

JANSPORT UPRIGHT – SPECYFIKACJA
System „cichych” kółek
Wyciągana rączka do holowania torby
Brzegi torby dodatkowo wzmocnione przed przetarciami
Dwie przednie kieszenie
Boczne rączki ułatwiające przenoszenie torby
Możliwość przytroczenia dodatkowej torby do plecaka
Wewnętrzna uprząż ułatwiająca pakowanie odzieży
30 lat gwarancji
Materiał: 600D Poly
Waga: 3 kg (Upright Small), 3,5 kg (Upright Medium), 4 kg (Upright Large)
Wymiary: 51x34x21 cm, 59x36x25 cm, 63,5x46,5x30 cm
Pojemność: 31 litrów, 54 litry, 90 litrów

JANSPORT DRIVER – SPECYFIKACJA
Chowane pasy, które pozwalają nosić torbę jak klasyczny plecak
Usztywniany tył torby
Główna kieszeń zawierająca kieszeń na laptopa
Przednia kieszeń wyposażona w organizer
System „cichych” i bardzo wytrzymałych kółek
Boczna kieszeń na butelkę z wodą
Ergonomiczna górna rączka plecaka
Dwustopniowa teleskopowa rączka do holowania torbyTorby podróżnicze dla kobiet
30 lat gwarancji
Materiał: 600D Polyester/ 420D Velocity/ double D Nylon
Waga: 2,3 kg (Driver 8), 3,3 kg (Driver 9), 3,9 kg (Driver 10)
Wymiary: 49,5x33x20 cm, 63x39x27 cm, 74x49x29 cm
Pojemność: 34 litry, 75 litrów, 101,5 litra

JANSPORT DUFFEL – SPECYFIKACJA
Jedna komora główna
Boczne pasy kompresujące ładunek
Dwie dodatkowe kieszenie na drobiazgi
30 lat gwarancji
Materiał: 600D Polyester
Waga: 0,6 kg (Duffel 50 cm), 0,7 kg (Duffel 60 cm),
Wymiary: 26,5x50,5x30,5 cm, 29x60,9x33 cm
Pojemność: 40 litrów, 59 litrów
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/25.02.2014 23:34
Myślę, że każda z nas sama wie najlepiej, jaka torebka jej odpowiada. Wiadomo, że każda kobieta lubi mieć kilka torebek na różne okazje. Ja jestem klientką apeks pl i nie wyobrażam sobie lepszego sklepu.