Swarovski - prezenty Święta 2013

Zobacz pomysły na świąteczne prezenty!
09.12.2013 11:58

Święta to idealna okazja by podarować ukochanej osobie coś niezwykłego. Coś co będzie jednocześnie cieszyć oko i stanowić doskonałą pamiątkę. Właśnie dlatego, wiele osób na świąteczny prezent wybiera biżuterię. Później nosimy ją na co dzień i przenosimy gwiazdkową atmosferę na zwykłe dni. Magię i blask, z którymi kojarzą nam się Święta idealnie odwierciedla wyjątkowa biżuteria marki Swarovski z błyszczącymi kryształkami. Taka błyskotka rozświetli nie tylko Gwiazdkę... Odkryjcie te niezwykłe chwile obdarowywania! Moments to give!


Marka Swarovski, która może poszczycić się imponującym kunsztem doskonalonym nieustannie od 1895 roku, to synonim mistrzowskiej jakości wykonania, precyzji i innowacyjności. Zarówno podążające w ślad za modą, jak i ponadczasowe kolekcje Swarovskiego pomagają wyeksponować naturalne piękno.

Co proponuje Swarovski w tym sezonie? Zimowa kolekcja „Secret Treasures”, powstała pod wpływem inspiracji Jedwabnym Szlakiem, koncentruje się na czterech legendarnych miejscach, z których każde kryje w sobie piękno i skarby tradycji. Jest więc nie tylko efektowna, ale też pełna symboli. Wprost idealna na prezent! Kolekcja wykorzystuje symboliczne elementy, łącząc nowoczesność z wyrafinowaniem.

Jakie prezenty na Święta proponuje Swarovski? Przeróżne. Dla Niej, dla Niego. Dla minimalistki, trendsetterki, wielbicielki luksusu... Dla biznesmana, mężczyzny śledzącego trendy, albo uwielbiającego nietuzinkowy design. Zobaczcie same!