POLECAMY

Każda chwila jest darem...

Pandora angażuje się się w światową kampanię walki z rakiem piersi - ma z tej okazji unikatowe zawieszki
Każda chwila jest darem...
Marka Pandora bierze dobroczynny udział w akcji  informowania, uświadamiania i walki z rakiem piersi na świecie już siódmy rok, a w Polsce angażuje się po raz trzeci. Z tej okazji PANDORA przedstawia unikalną, ręcznie wykańczaną biżuterię stworzoną specjalnie z myślą o Kampanii.

W 2012 roku PANDORA przedstawia wykończony srebrem charms ze szkła Murano, w śnieżnobiałym odcieniu, delikatnie ozdobionym motywem różowej wstążki, która jest symbolem walki z rakiem piersi. Wyjątkowy charms został ręcznie wykonany, aby symbolizować jedność kobiet na całym świecie w walce o tak ważna sprawę.

Różowa skórzana bransoletka, charms ze srebra z symbolem różowej wstążki, srebrna zawieszka z różowymi cyrkoniami oraz srebrny naszyjnik to biżuteria, ze sprzedaży której 15% dochodu przekazane zostanie Stowarzyszeniu „Amazonki” Warszawa Centrum na cele związane z rehabilitacją i wsparciem kobiet dotkniętych rakiem piersi.

Ta wyjątkowa biżuteria doskonale uzupełnia istniejącą kolekcję marki PANDORA, jednocześnie łącząc kobiety w szlachetnym celu, stanowiąc symbol jedności w obliczu walki z rakiem. Nowa biżuteria przeznaczona na Kampanię Walki z Rakiem Piersi dostępna będzie w salonach PANDORA oraz u autoryzowanych sprzedawców od października.

Gorąco zachęcamy do wsparcia tegorocznej kampanii!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)