POLECAMY

PacSafe - Nowa kolekcja bezpiecznych torebek dla kobiet

Na sezon wiosenny 2009 PacSafe specjalnie dla kobiet przygotował nową kolekcję portfeli, torebek i plecaczków TourSafe.
Nic nie boli tak, jak utrata cennych rzeczy osobistych. Ogołocone z portfela, dokumentów, kart kredytowych i komórki stajemy się bezradne – nie ma nawet jak zadzwonić do banku, żeby zablokować karty. Wyrabianie nowych dokumentów zabiera mnóstwo czasu, a odzyskanie kontaktów z komórki jest niemożliwie, nie mówiąc już o utraconych pieniądzach.  Dlatego zawsze warto pomyśleć o tym, jak nie dać się okraść.

Przechytrzyć złodziei pomagają akcesoria do zabezpieczania bagażu marki PacSafe. Torebki, portfele czy plecaczki  z opatentowanym systemem zabezpieczeń przed kradzieżą  uchronią dobytek - w tłumie, w centrum handlowym, środkach komunikacji w mieście – wszędzie tam gdzie jest pełno ludzi i niebezpieczeństwo kradzieży.

Wszystkie produkty PacSafe z linii dla kobiet posiadają innowacyjne zabezpieczenia przeciw kradzieży.
Panele eXomesh® - lekka, elastyczna, wytrzymała siatka stalowa zalaminowana między dwoma warstwami materiału w przedniej, bocznej i dolnej części torby – uniemożliwiają złodziejom przecięcie materiału i oskubanie nas w tłoku z cennych przedmiotów.
System przeciwko porwaniom torebki - przepinany, regulowany pasek daje możliwość przypięcia torebki do fotela w samochodzie, krzesła w kawiarni, wózka dziecięcego.
Pasek odporny jest na przecięcia, dzięki zalaminowanej wewnątrz stalowej lince
System przeciw kieszonkowcom - sprytnie chowane suwaki, które można spiąć, uniemożliwiają złodziejom ciche otwarcie zamków.Na sezon wiosenny 2009 PacSafe specjalnie dla kobiet przygotował nową kolekcję portfeli, torebek i plecaczków TourSafe.
Torebki TourSafe to klasyczne, funcjonalne i pakowne damskie torby na ramię z czterema zabezpieczeniami chroniącymi przed kradzieżą. Niezwykle praktycznie zaprojektowane wnętrze z wieloma przegrodami i kieszonkami czynią z nich ulubione towarzyszki podróży i codziennych wędrówek po mieście. Torebki dostępne są w trzech wielkościach – 4, 8 lub 18 litrów i dwóch kolorach.

Bezpieczny plecaczek TourSafe Sling & Backpack jest niewielki, zgrabny i dobrze zorganizowany. Można szybko przemienić go, po spięciu ramion plecaka ekspresem, w torebkę przewieszaną przez ramię.

TourSafe Wallet
to harmonijkowo skladany portfel damski z licznymi przegródkami: na paszport, dokumenty, gotówkę, rachunki, karty kredytowe i drobne. Zgrabny i kompaktowy, z dołączonym łańcuszkiem, odpornym na przecięcia, może być zamocowany w torebce – złodziej nie da rady wyjąć go ze środka.

"Kilka razy złodziej wzbogacił się moim kosztem. Raz było to w tramwaju – przecięto mi torebkę, innym razem  w kinie. Przeczytałam o torebkach PacSafe i postanowiłam kupić sobie jedną. Teraz mogę powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja. Torebka świetnie sprawdza się na zakupach i imprezach. Czuję się z nią bezpiecznie, a najlepsze jest to, że nie muszę trzymać jej zwiniętej przy sobie, nawet kiedy dookoła jest dużo ludzi.”  – mówi Katarzyna Przybysz – lektor języka angielskiego z Warszawy

Akcesoria PacSafe są niezwykle trwałe i poręczne. Od lat dostępne na całym świecie, a w Polsce od niedawna dzięki firmie Red Bird, która jest ich wyłącznym dystrybutorem na całą Polskę.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)