Modne nakrycia głowy na rok 2011

Co będziemy nosić na głowie w roku 2011? Będą kapelusze małe i duże, opaski oraz finezyjne woalki.

Co będziemy nosić na głowie w roku 2011? Będą kapelusze małe i duże, opaski oraz finezyjne woalki.

Większość nakryć głowy jest kreowanych muzyką a konkretnie rockiem, jazzem i popem. Pojawiają się opaski imitujące kwieciste wianki, słomiane kapelusze oraz kocie uszy. Oto jak prezentują się najmodniejsze dodatki na rok 2011...

Maison Michel 2011

Kapelusze mają prezentować się niedbale z neutralnie wykończonymi końcami. Marka Maison Michalel (na której wzorują się "sieciówki" popularne w centrach handlowych) postawiła na dość miękkie materiały. Ciekawą propozycją jest opaska z kamieniami ubranymi w fantazyjne formy serc.

Maison Michel 2011

Do odważnych świat należy, dlatego też nie zabraknie nietypowych dodatków w postaci symetrycznych a wręcz geometrycznych opasek. Kapelusze mogą być obszyte koronką, im żywszy kolor tym lepszy efekt końcowy, który doskonale wpasuje się w wieczorowe stylizacje.

Maison Michel 2011

W związku ze zbliżająca się wiosną i gorącym latem, nie zapominajmy o kapeluszach dla młodszych. Dziewczynkom będą pasować kapelusze wykonane częściowo z koronek, na pół przezroczyste a chłopcom tradycyjne ronda, noszone tak jak na załączonym zdjęciu.

Maison Michel 2011

Męskie czy kobiece? Styliści nie oczekują, by mężczyźni zaczęli nosić kwiaty we włosach, jest to jedynie atrybut z przymrużeniem oka. Jednak warto zwrócić uwagę na woalki - bardzo kobiece i zmysłowe, doskonale uzupełnią eleganckie stylizacje, których tego roku będzie bardzo dużo.

Maison Michel 2011

Nietypowe i odważne - tak mają wyglądać kokardy i toczki. Ich wersje XXL pojawiały się zeszłego lata, jednak teraz powracają w nieco mniejszej wersji i pozostaną ze względu na dominująca modę lat 50-tych oraz 70-tych, która panuje na wybiegach. Jak widać możesz postawić na koci look bądź słodką lolitę.

Maison Michel 2011

Duże kapelusze pojawiły się na pokazach Kenzo i podbiły serca projektantów, dlatego właśnie będziemy je oglądać w licznych kampaniach i stylizacjach. Vogue - biblia mody - bardzo polubił właśnie ten rodzaj nakrycia głowy. Efektownie prezentuje się z stylizacjami w stylu lat 70- tych.

Maison Michel 2011

Na koniec oldscholowe propozycje. Kapelusz noszony do rockowego t-shirtu wygląda bardzo pociągająco. Romantyczna koszula doskonale współgra ze słomianym kapeluszem.

Zobacz również - Dodatki do włosów od Ban.Do

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/7 lat temu
Bez sensu.
/8 lat temu
kapelusz kicia jest świetny! :)
/7 lat temu
Ya learn something new everaydy. It's true I guess!
POKAŻ KOMENTARZE (2)