Miss Polonia w Diamentach

Nasza reprezentantka na wyborach Miss Universe wystąpi w biżuterii Diamond International Corporation, zobacz niezwykłą sesję w hotelu Intercontinental
Już 23 sierpnia w Las Vegas Miss Polonia 2009, Maria Nowakowska reprezentować będzie nasz kraj w światowych wyborach Miss Universe.

Tuż przed wylotem, w Apartamencie Prezydenckim Hotelu Intercontinental w Warszawie odbyła się wyjątkowa sesja fotograficzna najpiękniejszej Polki z biżuterią przygotowaną na finał przez Diamond International Corporation (D.I.C.) - Diamentami na miarę Królowej Piękności, które może przyniosą jej szczęście.

Kolekcja biżuterii przygotowana przez D.I.C. dla Miss Polonia, która jedzie walczyć o tytuł Miss Universe ma subtelne i oryginalne kształty, kobiece i lekkie wzory, co w połączeniu z wyjątkowymi diamentami tworzy niespotykany efekt.

Jak prezentuje się nasza Miss można podziwiać na zdjęciach z sesji, która odbyła się tuż przed wylotem do Las Vegas, w Apartamencie Prezydenckim warszawskiego Hotelu Intercontinental. O fryzurę Miss Polonia 2009 Marii Nowakowskiej zadbał salon Daniela Kubicza. Autorem zdjęć jest Darek Senkowski.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)