Lorus dla amatorów sportów wodnych

Z myślą o amatorach sportów wodnych marka Lorus przygotowała na nadchodzący sezon cztery propozycje chronografów - wielofunkcyjnych zegarków, które ułatwią okiełznać każdy żywioł i na czas dopłynąć do portu.
/ 18.05.2007 14:16
Z myślą o amatorach sportów wodnych marka Lorus przygotowała na nadchodzący sezon cztery propozycje chronografów - wielofunkcyjnych zegarków, które ułatwią okiełznać każdy żywioł i na czas dopłynąć do portu.

Linia męskich zegarków marki Lorus została zadedykowana wszystkim osobom, które wraz z pierwszymi ciepłymi dniami rozpoczynają sezon sportów wodnych. Cztery chronografy tej marki zgodnie z jej filozofią pomagają czerpać radość i satysfakcję z wyczekiwanego wiosenno-letniego sezonu.

Pierwsza z propozycji marki Lorus to chronograf RF869AX9. Koperta wykonana ze stali szlachetnej została umiejscowiona na wygodnym pasku poliuretanowym, który nadaje mu dodatkowo sportowy charakter. Zegarek zachowuje wodoszczelność do 10 ATM, dzięki czemu jest on idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn, dla których latem wszystkie drogi prowadzą nad wodę. RF869AX9 to chronograf z międzyczasem. Jego tarczę chroni szkiełko mineralne odporne na uszkodzenia.
Drugi z projektów marki Lorus to zegarek RF883AX9. Jego koperta i bransoleta zostały wykonane ze stali szlachetnej. Tarcza chronografu w kontraście do blasku stali została wykonana w kolorze czarnym, a użyteczne wskaźniki i indeksy zaznaczono jasnym kolorem korespondującym z materiałem z jakiego została wykonana bransoleta. Zegarek zachowuje wodoszczelność do 10 ATM.Kolejne dwie propozycje marki Lorus to modele RL803AX9 i RL809AX9. Te dwa zegarki to podobnie jak ich poprzednicy chronografy z międzyczasem. Ich bransolety i koperty wykonano z trwałej stali szlachetnej, do ochrony tarczy użyto szkiełka mineralnego. Zegarki są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: z czarną tarczą ozdobioną czerwono-białymi indeksami i z tarczą granatowo-niebieską z żółto-białymi indeksami.


Cena RF869AX9: 252 PLN
Cena RF883AX9: 269 PLN
Cena RL803AX9 i RL809AX9: 233 PLN

Zegarki marki Lorus są dostępne w salonach Time Trend (dawne salony Zibi) oraz w sklepach partnerów handlowych na terenie całej Polski.

Marka Lorus jest obecna na rynku od 1982 roku. Zegarki Lorus to przede wszystkim modna stylistyka oraz wysoka jakość mechanizmów i wykonania, która gwarantowana jest przez Seiko Watch Corporation. Jakość tę potwierdza również 25 – letnia tradycja marki oraz miliony użytkowników na całym świecie. Motto firmy brzmi: Lorus – Ciesz się Życiem! - zegarki tej marki dedykowane są ludziom młodym duchem, aktywnym, pozytywnie nastawionym do życia i potrafiącym się nim cieszyć każdego dnia.