Kubica do kupienia

Od początku września można pokusić się o zakup szczególnego zegarka - Certina DS Podium Chrono Valjoux - Robert Kubica. Ten wyjątkowy czasomierz mechaniczny z automatycznym naciągiem i funkcją stopera, wyprodukowano w limitowanej edycji 1984 sztuk, nawiązującej do roku urodzenia rodzimego rajdowca Formuły 1.
/ 10.09.2007 11:23
Od początku września można pokusić się o zakup szczególnego zegarka - Certina DS Podium Chrono Valjoux - Robert Kubica.

Ten wyjątkowy czasomierz mechaniczny z automatycznym naciągiem i funkcją stopera, wyprodukowano w limitowanej edycji 1984 sztuk, nawiązującej do roku urodzenia rodzimego rajdowca Formuły 1.

Edycja takiego modelu zegarka, jest następstwem współpracy firmy Certina z Robertem Kubicą - najszybszym ambasadorem tej marki w zespole BMW SAUBER F1.
Oferowany zegarek, jest swego rodzaju pokłonem w stronę wybitnego polskiego kierowcy, oraz okazją dla wszystkich jego fanów i miłośników prędkości posiadania rzeczy, która sama w sobie daje posmak odwagi i niezłomnej determinacji.

Jako, że należy przypuszczać, iż zegarek "Certina - Kubica" bieżącej emisji będzie podobnie jak model ubiegłoroczny, modelem trudno osiągalnym, polecamy go szczególnej uwadze właśnie teraz, kiedy jeszcze można nabyć go na rynku pierwotnym.
Cena zegarka limitowanego nie różni się znacząco, od zbliżonego modelu seryjnego, co przy konkurencyjnej ofercie Certiny na rynku, jeszcze bardziej podnosi wartość tego właśnie czasomierza.

Zegarek posiada sportową naturę zaklętą w wyglądzie, który jest zarazem nowoczesny i... klasyczny. Wyposażony jest w doskonały szwajcarski mechanizm ETA Valjoux 7750, zamknięty w okrągłej, polerowanej kopercie ze stali szlachetnej, z umieszczoną na pierścieniu otaczającym szkło skalą tachometru. Obok funkcji stopera i skali tachometru zegarek posiada datownik określający dni miesiąca i tygodnia.

Wodoszczelność wynosi 10 atmosfer, co przy podwójnym zabezpieczeniu – systemie DS, w postaci dwóch uszczelek i wzmocnionego dekla, gwarantuje użytkownikowi możliwość pływania bez jakichkolwiek obaw .

Tarczę czasomierza zabezpiecza odporne na zarysowania, szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną oraz transparentny dekiel z wygrawerowanym numerem seryjnym, numerem indywidualnym oraz podpisem i kaskiem Roberta Kubicy.

Czarny, skórzany pasek, wraz z wygodnym zapięciem motylkowym, nadaje mu eleganckiego, jak na sportowy model zegarka, wyglądu.
Niezwykle interesujące jest również wzornictwo tarczy, które bazując na jednym z najnowocześniejszych materiałów – włóknie węglowym, nawiązuje kolorystycznie do kasku polskiego rajdowca. Mimo wykonania tarczy w palecie czterech kontrastowych barw, ma ona stosunkowo stonowany, klasyczny wygląd.

Czasomierz DS Podium Chrono Valjoux Automatic - Robert Kubica Edycja Limitowana, został oficjalnie zaprezentowany w dniu 4-tym września, na konferencji prasowej.
W trakcie jej przebiegu Robert był testowany w zawodzie zegarmistrza, przez wykazanie się umiejętnością skracaniu bransolety zegarkowej. Test został zaliczony z wyśmienitym czasem.
Już od następnego dnia - 5-tego września zegarek jest oferowany w naszym salonie "odCzasu doCzasu", mieszczącym się w Złotych Tarasach w Warszawie. Cena detaliczna tego szczególnego modelu wynosi: 3 900,00 zł.

Łukasz Papliński

Redakcja poleca

REKLAMA