Modne kozaki - na obcasie, z frędzlami, zamszowe, na słupku

Długie, krótkie, lekko poszarpane i złożone z setek małych sznurków… nie ważne jakie, ważne żeby znalazły się tej zimy na kozakach fashionistek!
/ 24.11.2009 12:08

Szał na dodatki z frędzlami zdetronizował już wybiegi i sklepy w sezonie wiosna – lato, ale wraz z końcem tego sezonu wcale nie poszedł w zapomnienie, jak to się dzieje z większością trendów, które mają swoje 5 minut w modzie. Pogoda zmieniła się na szaro-burą, a buty tej zimy wręcz przeciwnie – dzięki frędzlom ożywiają ulicę i nogi każdej właścicielki butów z trendowym ozdobnikiem.

Prima Moda bardzo uważnie śledzi to, co dzieje się na „fashion salonach” i nie mogła pominąć trendu na frędzle. Dzięki temu w kolekcji na sezon jesień – zima znajdziemy przekrój kozaków o różnorodnych fasonach i rodzajach frędzli. Nie zabrakło krótkich saszek na płaskim obcasie, lakierowanych botków, dwubarwnych wysokich kozaków z zamszu czy zgrabnych koturn. Wszystkie te modele łączy jedno – każdy z nich został ukoronowany modną dawką frędzli, które nadają im niepowtarzalnego charakteru.

Fanki stylu boho i etno doskonale wiedzą, że kozaki z frędzlami świetnie wyglądają do nieco męskich jeansów, słowiańskich koszul i wyszywanych kamizelek, ale warto też bawić się w łączenie stylów i poddać się eklektycznych szaleństwom modowym. Elegancka sukienka i saszki z delikatnie powiewającymi sznurkami? Marynarka ze spiczastymi ramionami i lakierowane botki z frędzlami? Czemu nie! Stylizuj, zestawiaj i poddaj się frędzlowym trendom!