Kobieta modna

W damskiej garderobie w tym sezonie obowiązkowo powinny znaleźć się ręcznie malowane apaszki, seksowna bielizna i sportowe obuwie.
/ 16.03.2006 16:57
 

Moda wiosenna jest bardzo kobieca, lekka i subtelna. W damskiej garderobie w tym sezonie obowiązkowo powinny znaleźć się ręcznie malowane apaszki, seksowna bielizna, sportowa odzież i sportowe obuwie.
Bielizna jest jak druga skóra. Dobrana według własnego upodobania i potrzeb podkreśla piękno każdej kobiety.
Ekskluzywna bielizna z najnowszej kolekcji wiosna/lato firmy „Ewa Bien” jest frywolna i seksowna. Pięknie haftowana i w ciekawej kolorystyce poprawi nastrój nawet w największą szarugę.Więcej kolekcji szukaj na www.swiatbielizny.plNadchodząca wiosna to doskonała okazja do przerwania zimowej bezczynności i rozpoczęcia pracy nad swoją sylwetką. Nie bez przyczyny pierwsze miesiące nowego roku, to czas, w którym tradycyjnie zapełniają się kluby fitness.Podobnie jak na ulicach, również i w salonach fitness obowiązuje sezonowa moda. Dla tych, którzy dbają o dobre samopoczucie, zdrowie i modny wygląd Gatta przygotowała nową kolekcję ubrań pod marką – Gatta Active. Nowoczesne modele i niezwykłe propozycje krojów odzieży dla kobiet aktywnych z linii: Gatta Active Yoga, Gatta Active Sport Culture i Gatta Active Sport Look to oryginalne bluzy, długie i krótkie spodnie, koszulki i bolerka.
Jedwab Polski sztuką malowania ręcznego na jedwabiu zajmuje się od 1924 roku. Prezentowane przez nas piękne i eleganckie dodatki do kobiecego stroju powstały pod wpływem artystycznego natchnienia.Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Tworzone w Milanówku wzory oraz szlachetność jedwabiu czynią z gawroszek, apaszek i szali unikatowe, niepowtarzalne, małe dzieła sztuki. Jedwab Polski kieruje się nowymi trendami mody i oferuje klientom produkty najwyższej jakości.
Jeżeli chcesz zobaczyć kolekcje Jedwabiu Polskiego odwiedź stronę www.jedwab-polski.pl


Marka obuwnicza Skechers znana jest nie tylko z rozbudowanej sieci sprzedaży, ale również z dynamicznie tworzonych kolekcji, nowoczesnego wzornictwa i limitowanych produktów. Swój sukces zawdzięcza wysokiej jakości oferowanych butów i zróżnicowanej linii, w której każdy odnajdzie swój własny styl.O wizerunek marki na całym świecie dbają znane osobistości świata muzyki i filmu. Skechers reprezentowany był m. in. przez takie gwiazdy jak: Robert Downey Jr., gracz NBA Rick Fox (L.A. Lakers), Matt Dillon, Rob Lowe. W loży dam zasiadały do tej pory Britney Spears i Christina Aquilera.