Kazar kolekcja jesień-zima 2010/2011

lasyka i awangarda po raz kolejny tworzą wyrafinowany duet
Jesienno-Zimowa Kolekcja Kazar oferuje niepowtarzalne wzory obuwia prezentujące najbardziej pożądane trendy tegorocznego jesienno-zimowego sezonu. Zaprojektowana została z myślą o kobiecie wymagającej, eleganckiej, dbającej o szykowny, modny wygląd, ceniącej wygodę i jakość klasy premium.

Tak jak na wybiegach tak i w Kolekcji nastał czas na stonowaną paletę barw. Dominuje ponadczasowa, elegancka czerń, granat, paleta odcieni szarości i brązów oraz bardzo kobieca, elektryzująca czerwień. Królują: wysokie kozaki, botki na niebotycznych szpilkach, muszkieterki, obuwie na platformach oraz podeszwach typu „słonina”.

Nie zabraknie wygodnych oficerek i sztybletów. Uwagę przyciąga szeroka gama materiałów zastosowanych w Kolekcji. Obecna będzie jak zawsze klasyczna, miękka i gładka skóra licowa oraz lśniąca skóra lakierowana. W zupełnie nowej odsłonie zaprezentują się zamsze, skóry pokryte włosiem czy znane także z poprzedniego sezonu tłoczone motywy egzotycznych skór. Nowością jest futerko będące nie tylko ozdobnym detalem, ale także pełniące funkcję dodatkowego ocieplenia obuwia. Nowym trendem jest również awangardowy motyw kratki, który zagościł w kolek

cji kozaków, botków i czółenek. Obuwie i torebki zdobią bardzo kobiece drapowania, żaboty, kwiaty oraz chwosty. Ciekawe wzornictwo nawiązujące do tegorocznych trendów, nietypowe sznurowania, bogactwo detali w postaci dżetów, klamer, zamków, łańcuszków nadają niepowtarzalny i bardzo wyrazisty charakter tegorocznej jesienno-zimowej Kolekcji Kazar.
Tagi: buty, Kazar
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)