Izabela Miko promuje eko-torebki

Proekologiczne trendy obejmują swoim zasięgiem ciągle nowe sfery życia. Eko torby we współpracy z Izą Miko stworzył portal Sybil.pl
/ 23.11.2009 14:30
EKOlekcja - to projekt dla wszystkich, którzy podzielają zamiłowanie do mody, trendów, filmu oraz postaw proekologicznych.” W ramach współpracy z siecią kin Multikino powstało 200 toreb Sybil.pl, które uszyte zostały z wielkoformatowych banerów reklamujących polskie i światowe produkcje filmowe. Torby są wyjątkowe i oryginalne, ponieważ każda została uszyta z innego kawałka banera. Dostępne modele powstały z reklam filmów takich, jak m.in. „Odlot”, „Załoga G”, „Lato Muminków”, „Ostatnia akcja” czy „Miłość na wybiegu”.

Fani horrorów również znajdą coś dla siebie: kilka egzemplarzy toreb to baner reklamujący produkcję „Egzorcyzmy Dorothy Mills”. Torby można kupić za pośrednictwem strony www.sklep.sybil.pl W zależności od gustów klientów do wyboru są 4 modele: Sybil - torba damska na ramię, Lapsus - torba na laptopa, Euforia - damska torba "worek" oraz model Uniwers - dla każdego.

Do udziału w swojej inicjatywie portal Sybil.pl zaprosił Izabellę Miko, która w ramach swojego projektu EKOMIKO promuje ekologiczny styl życia i angażuje się w programy edukacyjne. „Cieszę się, że mogłam przyłączyć się do takiej akcji jak EKOlekcja zwłaszcza, że w ciekawy sposób łączy ona film, trendy i ochronę środowiska.” – mówi gwiazda. „Korzystając z dóbr cywilizacji zapominamy, że przemysł filmowy i rozrywkowy produkuje ogromne ilości zanieczyszczeń. Jeśli wspólnymi siłami możemy choć trochę pomóc, to dlaczego nie?” – dodaje Iza Miko. W ramach współpracy z portalem Sybil.pl, w Los Angeles przeprowadzona została sesja fotograficzna aktorki z torbami EKOlekcji.