POLECAMY

Modny gadżet i telefon w jednym - HUAWEI Ascend P6

To wyjątkowo ważny dodatek!
Modny gadżet i telefon w jednym - HUAWEI Ascend P6 fot. materiały prasowe/ kolaż polki.pl

My kobiety zazwyczaj nie ekscytujemy się zbytnio nowinkami technicznymi. Zostawiamy tego typu gadżety mężczyznom. A jednak... Jest jedno urządzenie, które absolutnie podbiło nasze serca. To smartfon. Telefon, który służy nie tylko do komunikowania się z najbliższymi, czy ze współpracownikami. Smartfony ułatwiają i umilają nam codzienność.

To dzięki nim wiemy w każdej chwili, niezależnie od miejsca czy czasu, jaka jest pogoda, możemy sprawdzić rozkład jazdy pociągów, kupić bilety lotnicze, zrobić zakupy on-line, czy też przeczytać wirtualną wersję naszego ulubionego magazynu. Nawet aparat fotograficzny nie jest już nam niezbędny, gdy mamy przy sobie naszego ulubionego smartfona. Trzeba się do tego przyznać - bez niego nie potrafimy już żyć!

Smartfon to absolutny must have każdej idącej z duchem czasu kobiety. Jak się jednak okazuje wybór telefonu dla większości z nas nie należy do najłatwiejszych. Dokonując go nie liczymy zazwyczaj parametrów procesora, nie jest dla nas najważniejsze jakie ma on mieć oprogramowanie. Wiemy jednak dokładnie jakich funkcjonalności oczekujemy od telefonu. Chcemy by był on wyjątkowy i dopasowany do naszej osobowości.

Każda z nas chce być modna, ale styl to nie tylko ubrania i dodatki! Równie ważny, jak pierścionek, czy bransoletka jest smartfon. W końcu to on, będzie naszym codziennym towarzyszem przy załatwianiu wszelkiego rodzaju spraw i spełniania naszych upodobań i potrzeb. Właśnie dlatego, wybór odpowiedniego telefonu jest tak istotny dla każdej z nas. My, jako kobiety oprócz designu zwracamy uwagę przede wszystkim na jego wersje kolorystyczne. Oprócz nich liczy się dla nas także jego lekkość i smukłość. Ważne jest przecież dla nas, aby nasz ukochany smartfon zmieścił się nam do każdej torebki.

Właśnie taki jest stylowy HUAWEI Ascend P6. To najsmuklejszy smartfon świata o grubości jedynie 6,18 mm!


Dlaczego tak bardzo podoba nam się HUAWEI Ascend P6?

  • Oprócz tego, że ma jedynie 6,18 mm grubości, to jest niezwykle lekki - waży jedynie 120 g.
  • Doskonały wyświetlacz (4,7 calowy) zapewnia wyjątkowo wysoki poziom odwzorowania kolorów i zachwyca jasnością. Zdjęcia odtwarzane na nim nabiorą niezwykłego realizmu! Na tym telefonie będziesz mogła oglądać swoje ulubione magazyny, czy robić zakupy przez internet.
  • Rozwiązanie MagicTouch pozwala na korzystanie z telefonu nawet w jesiennych rękawiczkach!
  • HUAWEI dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - eleganckiej czerninowoczesnej bieli.
  • Posiada doskonały aparat - 8 Mpx, który uwieczni wspaniałe chwile podczas spotkań z przyjaciółkami, wyjść do klubów czy rodzinnych okazji! Ale to nie wszystko! HUAWEI ma również drugi aparat 5 Mpx, najlepszy w swojej klasie aparat do autoportretów.
  • Huawei Ascend P6 został uznany za najlepszy smartfon 2013 roku przez European Imaging and Sound Association.
Smartfon Huawei jest dostępny w sieciach Orange i T-mobile oraz w sieci Komputronik.

Dowiedz się więcej o telefonie, który będzie Twoim najlepszym dodatkiem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)