POLECAMY

Historia marki Agatha. Uwaga! Rozdajemy prezenty!

Z okazji 35. urodzin marka Agatha specjalnie dla Czytelniczek We-dwoje.pl przygotowała prezenty. Wystarczy przeczytać krótką historię marki i odpowiedzieć na jedno łatwe pytanie.

Z okazji 35. urodzin marka Agatha specjalnie dla Czytelniczek We-dwoje.pl przygotowała prezenty. Wystarczy przeczytać krótką historię marki i odpowiedzieć na jedno łatwe pytanie.

Kicz stał się szykiem
Geniusz założyciela firmy Agatha, Michela Quiniou tkwił w jego pomyśle, który zakładał zapełnienie luki jaka istniała na rynku, gdzie funkcjonowały z jednej strony wielkie domy mody, a z drugiej niezbyt wytworne sieci sklepów zajmujące się anonimową sprzedażą masową. W 1974 r. Michel Quiniou jako pierwszy stworzył markę fantazyjnej biżuterii, stawiając sobie jeden cel: kicz miał stać się szykiem.

Historia marki Agatha. Uwaga! Rozdajemy prezenty!

Imię kobiety i minerał
Mówi się, że Michel Quiniou szukał nazwy, która przywoływałaby na myśl „uroczą biżuterię”, chciał żeby było nią imię kobiece zaczynające się na literę A, zainspirowała go nazwa minerału (agat) i tak powstała Agatha. Agatha odniosła natychmiastowy i niekwestionowany sukces. Wszyscy pragną mieć oryginalne kolekcje firmy Agatha, w których humor miesza się ze świeżością, pomysły awangardowe z wytwornymi.

Historia marki Agatha. Uwaga! Rozdajemy prezenty!

Dla matki i córki
Szczyt sławy marki Agatha, która mimo że zawsze niezwykle wymagająca, nigdy nie starała się być elitarna, nie straciła swoich pierwszych klientek, a co więcej, udało jej się przyciągnąć ich córki! Nierzadko przed sklepami, których witryny wręcz lśnią ustawiają się długie kolejki – w końcu epoka, w której króluje stras zobowiązuje. Agatha staje się wzorcem fantazyjnej biżuterii. Od 1993 r. wprowadzono nowość – biżuterię na miarę: spośród setek propozycji każda kobieta może wybrać odpowiadający jej zestaw kamieni oraz breloków - charmsów, tworząc własną niepowtarzalną biżuterię i jej styl.

Historia marki Agatha. Uwaga! Rozdajemy prezenty!

Od 7 do 77 lat
Agatha cały czas oczarowuje swoje klientki, a żadne pokolenie nie jest w stanie się jej oprzeć.  W lutym 2010 r. marka planuje pokazać kolekcję adresowaną do najmłodszych, realizując w ten sposób wyznawaną przez siebie zasadę: „dla każdej bez wyjątku, w wieku od 7 do 77 lat". W swoim programie Agatha ma również zaprojektowanie pełnej kolekcji zegarków, co pozwoli jej zaistnieć na rynku wyrobów zegarmistrzowskich, a także wiele innych projektów.

Historia marki Agatha. Uwaga! Rozdajemy prezenty!

UWAGA! PREZENT OD MARKI AGATHA DLA CZYTELNICZEK WE-DWOJE.PL! ODPOWIEDZ NA PYTANIE:

Od czego pochodzi nazwa marki - Agatha?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres e-mail w.ulicz@we-dwoje.pl
 z dopiskiem w temacie „AGATHA”. Spiesz się! 10 pierwszych prawidłowych odpowiedzi zostanie Historia marki Agatha. Uwaga! Rozdajemy prezenty!nagrodzonych 20% kuponami rabatowymi na biżuterię marki Agatha do wykorzystania do końca września 2009 w warszawskich butikach: nowo otwartym w Złotych Tarasach oraz w Arkadii. Nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska, adresu oraz numeru telefonu. O zdobyciu kuponu powiadomimy Was mailem lub telefonicznie.

Kolekcje biżuterii marki Agatha możecie obejrzeć w naszej galerii zdjęć.

WU
Źródło: materiały prasowe marki Agatha
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/9 lat temu
i w Złotych Tarasach też w Warszawie
/9 lat temu
mają sklep w warszawskiej arkadii na pewno
/9 lat temu
i chyba w galerii mokotów w warszawie
POKAŻ KOMENTARZE (1)