Grażyna Wolszczak w oprawkach marki Hera&Luna

Odpowiednio dobrane oprawki są częścią stroju, podkreślają indywidualny charakter ich właściciela, często zastępują biżuterię.
/ 16.12.2010 07:36
Potęgę okularowej mody doceniają gwiazdy, pokazując się na czerwonych dywanach w najbardziej stylowych fasonach oprawek. Proponujemy kilka stylizacji Grażyny Wolszczak w oprawkach marki Hera&Luna.

Oprawki Hera&Luna rzeczywiście robią wrażenie – mówi aktorka - Z jednej strony są eleganckie, a z drugiej zupełnie casualowe, do noszenia na co dzień. Mega kobiece, szykowne i stylowe. I dobrze, ze są to produkty polskiej firmy!

Oprawki marki Hera&Luna powstały dla kobiet sukcesu, na bieżąco śledzących trendy ze światowych wybiegów mody. Każda z Pań ceniących elegancki i klasyczny styl wzbogacony nowoczesnymi akcentami zachwyci się okularami sygnowanymi logo H&L. Projektanci postawili na dyskretny luksus. Roślinne dekory, zgrabne połączenia tworzyw sztucznych z metalami, a jednocześnie proste, klasyczne formy sprawiają, że okulary Hera&Luna pasują zarówno na poważne spotkanie biznesowe, jak i niezobowiązującą kolację w gronie znajomych. Doskonałe dla kobiet, które zwracają uwagę na klasę i szyk w każdej sytuacji.

Kolekcje Hera&Luna dostępne są w salonach Vision Express i dobrych sklepach optycznych na terenie całej Polski.

Ceny okularów i oprawek od 199 zł do 269 zł (w zależności od modelu)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)