POLECAMY

Dobierz odpowiednią torebkę do okazji

Damska torebka jest bowiem nie tylko ważnym elementem stroju, ale spełnia także wiele rozmaitych funkcji
Dobierz odpowiednią torebkę do okazji fot. FREE
To na jaki fason się zdecydujemy uzależnione jest od miejsca do którego się wybieramy, okazji, kolorystyki i stylu ubioru, a nawet od naszego nastroju czy pogody. Dlatego tak bardzo lubimy mieć w szafie całą ich kolekcję.

Spotkanie służbowe
Najczęściej dobieramy torebkę do codziennego stroju, w którym idziemy do pracy, na spotkanie z klientem, do banku czy na zebranie. Musimy w niej zmieścić mnóstwo rzeczy np. plik dokumentów, kalendarz, portfel, notes, telefon, gazetę a także parę, z pozoru mniej przydatnych drobiazgów, jak np. lusterko, okulary słoneczne, butelkę wody czy parasolkę. Odpowiednia torba musi być zatem bardzo pakowna, ale także wygodna i oczywiście niezwykle elegancka. W najnowszej kolekcji marki Tosca Blu znajdziemy modele, które łączą w sobie funkcjonalność z dużą estetyką. Wykonane z włoskiej skóry torby cechuje oryginalność i precyzja wykonania. Pomieścimy w nich wszystkie niezbędne przedmioty i zachowamy szykowny styl.

Uroczyste okazje
Wybierając kreację na specjalne okazje, uroczystą kolację, przyjęcie czy wizytę w teatrze, decydujemy się na torebki o małych rozmiarach tzw. kopertówki, które służą jedynie subtelnemu podkreśleniu całej stylizacji. Jeśli nasz strój jest bardzo wytworny i bogato zdobiony, wybierzmy torebkę o prostych kształtach i klasycznych kolorach. Kiedy jednak ubieramy się np. w małą czarną, możemy sobie pozwolić na większe szaleństwo w postaci wielokolorowej torebki o niekonwencjonalnym kształcie z dodatkowymi zdobieniami. Przy takich okazjach należy pamiętać, że torebka nie jest już tylko dodatkiem, ale tworzy spójną całość z naszym strojem, dlatego jej wybór musi być dokładnie przemyślany.

Weekendowy wyjazd
Wyjeżdżając na krótki odpoczynek lub wycieczkę za miasto, pakujemy do naszych torebek niezliczoną ilość przedmiotów, z przekonaniem, że przecież wszystko się może przydać. Potrzebujemy zatem niezwykle pakownego fasonu. Torebka, którą zabieramy do podróży powinna być także solidna, wytrzymała i wygodna w noszeniu. W butiku marki Tosca Blu znajdziemy oryginalne modele, wykonane z materiałów bardzo dobrej jakości, w dużych rozmiarach i komfortowych krojach.

Zakupy z przyjaciółką
Zdecydowanie inny rodzaj torebki zabierzemy na luźne spotkanie ze znajomymi, siostrą czy zakupy z koleżanką. Przy takich okazjach możemy sobie pozwolić na mniej oficjalne wzory. Także rozmiar torebki w tym przypadku nie ma już dużego znaczenia. Wykorzystując pełną dowolność, wybieramy ozdobne fasony o ciekawych wzorach i wygodnych rozmiarach.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)