Czas zakochanych

Szczęśliwi czasu nie mierzą? Mierzą, mierzą. Zwłaszcza zakochani - cenią każdą wspólną chwilę. Z myślą o parach Timex proponuje kolekcje zegarków o jednolitej stylistyce oraz funkcjach. Wystarczy zerknąć na zegarek - a natychmiast przypomni on o ukochanej osobie.
/ 14.01.2008 21:12
Szczęśliwi czasu nie mierzą? Mierzą, mierzą. Zwłaszcza zakochani - cenią każdą wspólną chwilę. Z myślą o parach Timex proponuje kolekcje zegarków o jednolitej stylistyce oraz funkcjach. Wystarczy zerknąć na zegarek - a natychmiast przypomni on o ukochanej osobie.

Dla osób ceniących stonowany, modny wygląd przygotowano eleganckie modele, wyróżniające się niezwykle płaską kopertą (6 mm) – która doskonale leży na przegubie. Kolejną cechą zegarków jest minimalizm formy – brak ozdobników czy ornamentów (nawet indeksy godzin zaznaczone są jedynie akcentami). Z oszczędną formą współgrają zimne kolory: biały, czarny, srebrzysty. Do wykonania zegarków użyto najwyższej jakości stali nierdzewnej. Damskie modele charakteryzuje mniejsza średnica koperty niż w modelach dla panów.
W kolekcji dostępne są zegarki na czarnym skórzanym pasku (ze srebrzystą tarczą) oraz na bransolecie (z czarną tarczą). Cena modeli – damskich: 290-300 PLN, męskich: 300-310 PLN (ceny wg www.timex.pl).

Nic tak nie zbliża jak wspólny aktywny wypoczynek. Dla par, które lubią podróże, wędrówki po bezdrożach oraz długie romantyczne spacery przydatne będą zegarki z linii Timex Expedition.
Podświetlacz tarczy Indiglo pozwoli odczytać godzinę podczas wspólnej - przedłużającej się do późnego wieczoru - wycieczki. Datownik umieszczony na cyferblacie wskazuje aktualny dzień miesiąca, co pomaga pamiętać o ważnych dla zakochanych wydarzeniach. Oba modele, utrzymane w niebanalnej kolorystyce ciepłego brązu, posiadają skórzany pasek z płócienną wstawką, który dodaje szyku i elegancji, a jednocześnie jest bardzo wytrzymały. Zegarki można założyć zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i na wspinaczkę po górach. Cena modelu damskiego – 189 PLN, męskiego - 199 PLN (ceny wg www.timex.pl)

Informacja o Timex
Timex Corporation to amerykański producent wysokiej jakości zegarków. Produkty Timex charakteryzują się różnorodną stylistyką, kolorystyką i oryginalnym wzornictwem - Klienci mogą wybrać modele, odpowiednie na każdą okazję: do pracy, w podróży, podczas wakacji, ważnych uroczystości, a także uprawiania sportu.
Historia firmy sięga 1854 roku, gdy powstała Waterbury Clock Company, przekształcona w połowie XX wieku w Timex Corporation. Polskie przedstawicielstwo Timex, z siedzibą w Warszawie, działa od 1994 roku. Zegarki Timex dostępne są w sklepie internetowym www.timex.pl oraz w autoryzowanych sklepach na terenie całego kraju.

Zegarki dostępne są w punktach sprzedaży Timex w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.timex.pl