Personalizacja, customizacja, czyli co robimy ze swoimi ubraniami?

I gdzie znajdziemy do tego narzędzia?

Customizacja, personalizacja ubrań

Od lat naszymi szafami władają masowe produkcje z sieciówek. Jednak ta tendencja idzie  w stronę personalizacji i tworzenia własnego stylu. Coraz więcej osób docenia indywidualne podejście do mody. Rzeczy, które w setkach tysięcy egzemplarzy sprzedawane są na całym świecie można w bardzo łatwy sposób zaadaptować na własną modłę.

Dzięki nim w bardzo szybki sposób możemy nadać ubraniu nowy charakter. Często jest tak, że dana rzecz nam się znudziła. A za pomocą tego typu szybkich przeróbek zmieniamy ją w sekundę. Tym samym wykorzystujemy coś co mamy w szafie, bez wydawania pieniędzy na kolejne, nowe rzeczy. Ja namiętnie obcinam i strzępię dżinsy...

- Sylwia Zaręba, blogerka ShinySyl.com

cystomizacja ubrań
fot. FREE

Customizacja jest aktualnie najgorętszym trendem. W sklepach coraz częściej dostępne są najróżniejszego koloru i kształtu piny, broszki i naszywki, którymi ozdobimy dosłownie wszystko. Od dżinsowej kurtki, przez skórzaną kamizelkę, czapkę z daszkiem czy wełnianą beanie. A do tego wstążkę czy inicjały możemy naszyć na plecak czy torebkę. Wszystkie chwyty dozwolone z cięciem i pruciem włącznie.

Dla mnie jest to świetny pomysł. W ten sposób możemy wyrazić siebie i swoje upodobania. Naszywki nawiązują do lat 90. i serialu Beverly Hills 90210, na którym się wychowałem i mam duży sentyment do mody z tej epoki. Dzięki customizacji klasyczne ubrania dostają drugie życie.

- Konrad Fado, stylista

Więcej mody w stylu lat 90.

Lata 90. - powrót fryzur z tej dekady
Szorty z wysokim stanem - hit lata
Kylie Jenner i styl lat 90.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
:)