POLECAMY

Biżuteria od Natalii Jaroszewskiej

Nowa linia biżuterii Natalii Jaroszewskiej powstała całkowicie spontanicznie w atelier projektantki, a zaczęło się od pojedynczej bransoletki!
Biżuteria od Natalii Jaroszewskiej fot. Caroline Anielewska & Irek Kamieniak
Artystka szukała czegoś, co sama będzie mogła nosić do białych, letnich sukienek. Tak powstała pierwsza bransoletka. A potem kolejne. Cała kolekcja jest inspirowana podróżami na Wyspy Greckie, stąd kolory: turkus, biały czy koralowy. Mają przypominać bezchmurne niebo, lazur morza i intensywność słońca.
Moja najnowsza kolekcja biżuterii to nadal 200% kobiecości. Jest kolorowo, lekko i bezpretensjonalnie. Dokładnie tak, jak powinno być w wakacje
– powiedziała Natalia Jaroszewska, polska projektantka.

Wszystkie bransoletki wykonane są ręcznie przez projektantkę z najwyższej jakości materiałów: pereł, kryształów Swarovskiego czy koralu. Pojawiają się także turkusy w różnych kształtach i odcieniach.

Biżuteria swoją wyjątkowość zawdzięcza niepowtarzalnej i autorskiej kompozycji. Znakiem rozpoznawczym całej kolekcji, a także etnicznym akcentem są frędzle i węzły z jedwabnej nici w odcieniu koralowej czerwieni. Jak mówi Natalia Jaroszewska „na szczęście...”.

Pomysł na nową linię bransoletek okazał się na tyle niepowtarzalny, ale i uniwersalny, że rozwinął się w całą kolekcję. Dzięki spójnej kolorystyce oraz unikatowemu designowi, możemy je swobodnie komponować i łączyć.

Kolekcję bransoletek uzupełniają modele cienkich, delikatnych naszyjników i kolczyków w tej samej stylistyce. Wszystkie w klimacie wakacyjnym, w sam raz na lato. Bransoletki i kolczyki projektu Natalii Jaroszewskiej kosztują 200 zł, natomiast w przypadku naszyjników cena waha się od 400 do 700 zł.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)