Biżuteria Magdaleny Frąckowiak - Modne dodatki - Z polską metką

Zobaczcie najnowsze dzieło Magdaleny Frąckowiak
Joanna Mroczkowska / 29.06.2015 06:23
Magda Frąckowiak to jedna z najlepszych top modelek w Polsce. Od lat odnosi ogromne sukcesy w świecie mody współpracując z największymi osobistościami i markami w branży. Tym razem postanowiła spróbować swoich sił jako projektantka. Frąckowiak wraz z najlepszymi jubilerami w kraju wykreowała fantastyczną kolekcję w złocie. Złocie jednak nie banalnym bo w wyjątkowym odcieniu oscylującym między żółtym i różem. Cała kolekcja powstała przy użyciu, znanej od wieków metody wosku traconego.

Stosujemy 3 różne sposoby tworzenia. Bazujemy na tradycyjnych technikach tłoczenia, nawiercania i ręcznego cięcia. Jedna powierzchnia jest formowana młotkiem, inna frezowana, kolejna dzięki idealnie wypolerowanej, choć nierównej strukturze przywołuje na myśl ruch wody.

- mówi twórczyni kolekcji

biżuteria Magdalena Frąckowiak
|zdjęcia: Giampaolo Sgura, włosy: Franco Gobbi, makijaż: Lloyd Simmons|

Wiele egzemplarzy w tej jakże minimalistycznej kolekcji, przede wszystkim pierścionki i broszki mogą być noszone zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Cenowo elementy kolekcji startują od ok. 4000 złotych i dostępne są na stronie internetowej Magdaleny Frąckowiak.

Więcej modnych dodatków na lato: